Onemli Gunler Banner
Sayfa 226/612 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Ben 4te 1 ini konyaya koydum 2 hafta önce. Keşke tamamını koyaydım lanet hisse

3.21 seviyesının kırılması halınde,günlükte olası destekler. 3.10 - 05 - 02 2.92.. 3.34 üzeri güzel ve güvenli..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. uzun ince bir yol çingene yolu uzatıyor : kendisi bilir
    bekliyoruz:
    ZIR-DELİ Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    3.21 seviyesının kırılması halınde,günlükte olası destekler. 3.10 - 05 - 02 2.92.. 3.34 üzeri güzel ve güvenli..
    Hissede olan yatırımcıların büyük çogunlugunun eli tetikte, bu kağıdın yukarı gideceğinden umudu yok. Herkes yukardan satayım, düşükten alayım derdinde.Bu yüzden bu günlerde endeks hareketleri, hisse fiyatını çok etkiliyor. üst ve alt limitler zorlanıyor. Emin olun endeks düşmeye başladığında en önde yine polhoşşş gidecek.kağıda bu ayın başında : yukarı yönlü %17 pozisyon açmışlar,zaten bunun çogunu aldı. şimdi eller tetikte. Bu yazdıklarımı bir yere not alın hep beraber izleyelim.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

5.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Hissede olan yatırımcıların büyük çogunlugunun eli tetikte, bu kağıdın yukarı gideceğinden umudu yok. Herkes yukardan satayım, düşükten alayım derdinde.Bu yüzden bu günlerde endeks hareketleri, hisse fiyatını çok etkiliyor. üst ve alt limitler zorlanıyor. Emin olun endeks düşmeye başladığında en önde yine polhoşşş gidecek.kağıda bu ayın başında : yukarı yönlü %17 pozisyon açmışlar,zaten bunun çogunu aldı. şimdi eller tetikte. Bu yazdıklarımı bir yere not alın hep beraber izleyelim.ytd
    Yarisıni cuma 103.200 pgasusa koydum fazla inatlaşmaktan dünya kaybimiz oldu getiri bakimindan beklettigim bile yeter polde hırsiz bunlar zaten herkes gördü.

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bence alakası yok. zaten herkes bıktı. malı az olan da, malı çok olanda. maliyete gelse herkes nalet olsun diyecek. Bunun başka bir sebebi olmalı. Birileri hala 2.75 ve 2.76 mal veriyor. şayet 2.77 yaparsa, 2.77 deki mal yüz binin altına düştükçe mal ekliyorlar.Endeks sıkıştı, yeniden 2.61 yapabiliriz. ytd
    Sn realiter gonul bir ay onceki yorumuzdaki gibi yanilmanizi ister.dile kolay 2.61 beklerken ansizin 3.37 ler goruldu.not edelim bakalim dediklerinizi saygilar.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Benim icin suan sıkıntı hafta sonu sosyal medyada sirketin dikkat cekmesi ve teknik olarak yukari hedeflerin ortada ucusmasi sahsen asagida yukarida hedef verene karsiyim )
    Ben teknik safsatasina inanmiyorum
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

8.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Sn realiter gonul bir ay onceki yorumuzdaki gibi yanilmanizi ister.dile kolay 2.61 beklerken ansizin 3.37 ler goruldu.not edelim bakalim dediklerinizi saygilar.
    O yorum, hükümet bi şey denemeden önceydi. Dolar 14 çıkınca. Polho da fırsatı değerlendirdiler. 2.77 dursaydı çok komik bi durum olurdu. Bu yorumun doğruluğunu endeks aşağı kirdiginda anlarsın.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Sayfa 226/612 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •