Sayfa 228/300 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Hazır hisse de eski günlerine nazaran yukarı yönünü cevirmis ve yatırımcıların dikkatini çekmişken, kasaya girebilecek yüklü parayı eğer iptal ederlerse bir daha sittin sene kimse yüzüne de bakmaz.
    yahu tahsisliden,vazgeçme diye bir şey olmaz ki.Böyle bir şey daha önce olmuş mu,başka bir şirkette.Bilen varsa yazsın. Geçmişte tahsisliden vazgeçen bir şirket var mı?varsa hangi şirket?

2.  Alıntı Originally Posted by selahaddinegeli Yazıyı Oku
    yahu tahsisliden,vazgeçme diye bir şey olmaz ki.Böyle bir şey daha önce olmuş mu,başka bir şirkette.Bilen varsa yazsın. Geçmişte tahsisliden vazgeçen bir şirket var mı?varsa hangi şirket?
    7 yildir borsadayim spk onayi almis bir sirketin tahsisli veya bedelli sermaye artirimindan vazgectigine ben sahit olmadim.fakat spk basvurusu olupta surec neticelenmeden vazgecenlere sahit oldum.burada sirkete karsi bir guvensizlik oldugundan insanlar ve piyasa konturpiyede kaliyor.karar vermede zorluklar yasaniyor.herkes icin bir tecrube olacak surec.hep beraber izleyelim bakalim.y.t.d.

3. Arzu Hanım doğru söylüyor sanırım. Risk alacağımıza nakitte kalıp haber düştüğünde olabildiğince alttan almak daha mantıklı sanırım. Gerçi geçen tavanı 15-20 sn de yaptı ama... Bir de olayın farklı bir yönü var... 44 MİLYONU tek kişi alacak diye bir şey yok. 10 milyon patron alir, 10 milyon patronun adamı alır, 4 biri alır, 20 yabancı alir. Patron birilerine aldırır. 6 ay satamama şartı olmasaydı zaten bunları konuşmuyor olurduk, tahsisli kesin gerçekleştirdi... 4 ay önce tahsis için genel kurul kararı çıkmış, SPK onaylamış, bu kadar işlem bu kadar zahmet. Sen gel ben tahsisliyi yapamadım, nitelikli yatirimci bulamadım de... Böyle bir şey aynı zamanda şirket itibarını da küçük düşürür. Demek ki kimse bu şirkete güvenmiyor ki bu şirkete ortak olmak istemiyor gerçeğini ortaya çıkarır. KİSACA BENCE BU SİRKETİN SON SANSİ. YA BATACAK YA CİKACAK... YTD....

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by selahaddinegeli Yazıyı Oku
    Herşeyin bir ilki vardir....
     Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Tahsisli gerçekleşirse benim naçizane tavsiyem sağımlık inek ve damızlık inek işine ilaveten çerkez tavuğu kars kazı ve gezen tavuk işine girmesidir.Hem gezen tavuk dan alınan yumurtaları pazarda tanesini 1 tl den satıp ciro arttırabilir.

Zemheri ayında kazları kurutursa karlı havanın soğuğunu yiyen kaz eti çok lezzetli olur.Bu kazları lokantalara satabilir.

Olurda tahsisli gerçekleşmezse saygıdeğer patronumuza tavsiyem sığırları hayvan pazarında satıp sigortalı adam akıllı bir işe girmesidir.

5. Öncelikle bayan değil erkeğim.rumuz sizi yaniltmasin.rumuzun bende aci bir kazigi oldugu icin oyle bir rumuz aldim.
    Suan full baska bir senetteyim 3 aydir bekliyorum onu.tahsisli belli olsun komple egelideyim.y.t.d.

6. Ayrica tahsisli olayi netlesene kadar yorum yazmayacagim burada sadece takip.sebebi ise senette olan arkadaslara karsi saygisizlik olmamasi icin.zira elimizde olmayan bir senete yaptigimiz yorumlar insanlari etki altinda birakabilir.kimsenin vebalini almak istemem.herkes risk analizini yaparak ona gore karar verebilecek kapasitedir diye dusunuyorum.y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Öncelikle bayan değil erkeğim.rumuz sizi yaniltmasin.rumuzun bende aci bir kazigi oldugu icin oyle bir rumuz aldim.
    Suan full baska bir senetteyim 3 aydir bekliyorum onu.tahsisli belli olsun komple egelideyim.y.t.d.
    Kusura bakmayın, isim Arzum olunca....

8. Arkadaşlar aklımda şöyle bir soru var. Şimdi şirket tahsisliyi toptan satis pazarında yapacak. Diyelim ki 24 milyonu satıldı. Dolayısıyla yeni sermaye 46 milyon olur. Yanlışım.varsa düzelttin. Yani demek istediğim şu ki. Her ne kadar da şirket 44 milyon tahsis yapacaksa da bunun belli bir bölümüne alıcı çıkabilir tamami satılacak diye bir şey var mı ki????

Sayfa 228/300 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •