Sayfa 228/1049 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Ripple için öngörü yaparmısin syn secbul efaktus tsk

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Düşüşün en önemli nedeni G.Kore olarak görünüyor. Adalet bakanı "kripto borsalarını kapatacağız, bununla ilgili yasa hazırlıyoruz" diye açıklama yapıyor. Bugün ise Maliye bakanı "bu tarz bir yasayı desteklemiyoruz" açıklaması yapıyor. Hatta adalet bakanının görevden alınmasını istemişler. Ucuzdan mal toplamak için güzel bir dümen. https://www.zerohedge.com/news/2018-...cy-trading-ban
    Dur biraz suyu bulandirayim ,
    Gunluk barlarda cok buyuk bir M pattern olusumu var eger alt band' kaybederse cok rahat 7.500 & 8.000 usd bandini test edicektir ( kotu senaryo olarak koşede dursun )
    Artık eşeğin kulağına kar suyu kaçtı , Market Cap ortalama 58 m usd geriledi
    Bizde ki yönetim de , komisyonu hazırlayın diyor
    https://www.google.com.tr/amp/s/m.du...-haberi-398140
    Özetle her yükseliş , birer satış fırsatı olarak değerlendirilirse , müzik bittiğinde ayakta kalıcak çok kişi olucaktır ,
    Ben teknik olarak canı y*****n hikayesi olan , coin & token bu hafta küçük küçük geçiceğini tahmin ediyorum ( yerse )
    Bence tekrardan bu noktada sert yukarı alıp , sermayeyi kediye yükleticeklerdir ,
    Günün birinde elbette ki hayata geçicek bu digital para ( otopark ödemesi için hööö diyenler olmıyacak )
    Velhasıl yeni bir döngü başlıyacaktır bu sene

3. Bu dususte kari kediye yukledik cengiz abi.... toparliyayim ilk firsatta komodo canavarina ortak olacagim

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by mavipenguen Yazıyı Oku
    secbul hocam enfarktus hocam..çok kısa bir sorum olacak..İcO lar talep topluyor önden kendi çapımda beğendiğim bir projeDEN (modültrade MTRC ) alım yapacağım.talep toplama bittikten sonra ne zaman piyasalarda işlem görür..whitpaper ında rastlayamadım..bu konuda bilginiz var mı ?? zahmet olmaza bu İCO için görüşünüzüde alabilirmiyim..şimdiden teşekkür ederim..
    Ethereum altyapısından çıkan bir token olduğu için ico bittiği hafta büyük ihtimalle etherdelta borsasında listelenecektir. Size tavsiyem icoya girmeden önce projenin telegram grubuna girip ne konuşuluyor bir bakmanız. Orada sorulan sorular ve alınan yanıtlar sizin için aydınlatıcı olacaktır.

5. çok teşekkürler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1

Kanımca düşüş daha bitmedi ama gece 03.00 itibari ile kısa ve orta vadeli trade bölgesine girdik. Bir sonraki zaman ayın 18 i saat 23.00 (yarın)

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    BTC full düşüş sonrası

Seviye 1 yani ilk çıkan coinlere kanımca yavaş yavaş veda edeceğiz. Ucuz BTC ile alınınca pumplar göreceğiz elbet ama sonrasında Seviye 3 ortaya çıkınca gelmeyecektir. Bu klasmanda en iyi 5 zorla da olsa kalıcı olabilir. Örneğin LTC..Ama çok yara almalarını bekliyorum.

Seviye 2 token ve coinlerde yeni türler tabiki çıkacaktır ama eski itibarları pek olmayacak kanımca. Bu klasmanda en iyi 30 harici bakınmamak lazım bence. Ucuz BTC ile gelen pumpları kaçırmamak gerekir. Seviye 3 e kadar şansları var. Hemen öldü bitti denemez. Güzel projeler var. Aralarından bazıları ciddi paralar bırakabilir.

Seviye 3 Sanal parayı henüz göremiyorum Hala 2-3 senesi olabilir. Belki bu sene çıkar. Bu konuda bir birimize en olası haberi vermemiz paylaşmamız lazım. Aynı facebook gibi basitlikten başlamalı. Tüm dünya halklarına hitap edebilmeli.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by mavipenguen Yazıyı Oku
    secbul hocam enfarktus hocam..çok kısa bir sorum olacak..İcO lar talep topluyor önden kendi çapımda beğendiğim bir projeDEN (modültrade MTRC ) alım yapacağım.talep toplama bittikten sonra ne zaman piyasalarda işlem görür..whitpaper ında rastlayamadım..bu konuda bilginiz var mı ?? zahmet olmaza bu İCO için görüşünüzüde alabilirmiyim..şimdiden teşekkür ederim..
    ICO lara seviye 1 kafalı olduğum için giremedim, kimine cesaret edemedim...Onun için görüş olanağım yok.

Psikolojik YAS süreci

Sayfa 228/1049 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •