Sayfa 23/774 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Ben ajitasyon yapmıyorum.

1993 yılında bu üleke için canını ortaya koyan kişilerin bu gün bir oy için teröristlerle aynı kefeye konmaya çalışılmasına isyan ediyorum.

2. FLAŞ!..FETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞI AÇIĞA ÇIKTI!

On binlerce ByLock’çu var ve aralarında hiç politikacı yok, öyle mi? 'Yok gibi' davranıyorlar çünkü FETÖ’nün siyasi ayağı, AKP’nin içinden başka bir yerde değil

“Örgüt, TSK komuta kademesini en kısa sürede ele geçirmek maksadıyla generalliğe terfi için albaylıkta bekleme süresini 4 yıla indirip, henüz sırası gelmeyen mensuplarını da terfi sırasına dahil etmiştir.”

Nitekim, 2014’teki YAŞ’ta 10 albay bir yıl erken terfi ederek general olmuş ve hepsi de darbeye katılmış.

https://sarizeybekhaber.com.tr/sok-h...agini-acikladi
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Ben ajitasyon yapmıyorum..

Evet diyeceklere de neden evet diyorsun... demem .. demiyorum.. demedim.

Yoksa.. Hayır reklamı yapacak olsam.. Şöyle derdim..

"Tatlı Su Tilkileri de evet diyormuş, Kızıl kuyruklu Çalı tavşanları da Evet diyormuş, Çöl Deve kuşları da Evet diyormuş, ."

Ama demiyorum.. Ahlakım, terbiyem ve vicdanım müsade etmiyor.

Böyle bir cümle senin canını yakmaz mıydı.. ?

Böyle bir cümle gururuna dokunmaz mıydı..?

Lafı doğru yerden anlayın.. Doğru cevaplayınlütfe sayın bankacı44.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by bankacı44 Yazıyı Oku
    Şehitler üzerinden siyaset yapıyorsun.O komutancıklarda sözde vatanı için darbe yapmaya kalktı.
    1993 de vatanı milleti için dağlarda terörist kovalayan komutanları önce ergenekonucu ilan eden, bu gün de komutancık ilan eden zihniyete ne diyeyim.

Darbe yamaya kalkan komutancıkların da nasıl komutan olduğunu cümle alem biliyor.

İnanmazsanız açın bir daha inceleyin 2010 referandumunda YAŞ kararlarıyla ilgili değişiklik maddesini.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bu ülkede şehitler üzerinden hangi partilerin siyaset yaptığını bu millet çok iyi biliyor.

Şehitler üzerinden siyaset yapan patilerin de hangi renk oy için neler yaptığını bu millet çok iyi biliyor.

Bu partilerden birisi de (ne yazık ki) üyesi olduğum parti.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Ben ajitasyon yapmıyorum.

1993 yılında bu üleke için canını ortaya koyan kişilerin bu gün bir oy için teröristlerle aynı kefeye konmaya çalışılmasına isyan ediyorum.
    hayır ne alınganlığı gösteriyon anlamıyorum
    bu gün pkk ve hdp hayır diyor mu diyor
    ee
    bunu hatırlatanlara niye kızıyon

7. Ülke bir tekeri kırık kağnı arabası gibi yol alıyor .
    Her türlü hakısızlıklar hukuksuzluklar göz ardı ediliyor.Müdahil olunamıyor.
    Devlet yönetenleri,hükümet görevlileri yaptıkları yalnışlıklardan dolayı yargılanamıyor,eleştirilemiyor,hesap sorulamıyor.
    Görevde olan hükümet görevlileri yönetime gelmek için sarf ettikleri sözleri yani kendinden öncekilerin haksız ,hukuksuz,yolsuzluk işlerinden hesap soracaklarını söyleyerk gelirler kimse k,imseden hesap sormaz ,soramaz bilirler ki hesap soracak olsalar kendilerinden de sorulacaktr.Onun için sistemin çürümesine bir tekerin kırılmasını görmezden gelirler.
    Partilerin kendi seçim sistemleri zaten diktatoryal düzendedir ,kendi içinde demokrasi olmayan partiler ülkeyi demokrasi ile yönetirler mi?
    Parti seçmenleri tarafından seçilmiş parti başkanları 2 seçim döneminde başarısız olmuşken başarısızlığını kabul edip görevi ırakmıyor ve hala kendinden medet umulmasını bekliyor ise,ya da o başkanları seçenler hala seçtiklerinden medet umuyor ise tarafsız seçmenlere haksızlık ettiklerini ile düşünemiyorlar ise demokratik anlayıştan söz edilebilir mi?
    Bir parti seçmeni seçtiği Başbakanın ,parti yandaşı Cumurbaşkanı tarafından değiştirilmesine ses çıkarmıyor ise seçilen Başbakan ben bile neden seçildiğimi bilmiyorum diyorsa demokrasi neresindedir bu hikayenin.
    Seçilmişlerin çok başına iken kandırılmışlar ise tek başına iken hayli hayli kandırılabileceğine gönlüm razı olmadığından hayır diyeceğim.

Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    Şimdi hastaneden çıkarken sokuyorlar...
    Hemde ne sokma sorma o özel hastaneyi

Arkadaşım Güven hastanesinde kalp ameliyatı oldu 30 bin vermiş.

Ben ise geçen 5 kalem ilaca 27 tL eczanede verdim.

Maaştan ne keserler belli değil daha.Rapor almama ve emekli olmama rağmen.

Eskiden beklerdik rapor varsa beş kuruş alınmazdı.Eczanede %10 almazdı.SSK emeklileri zorlanırlardı.Kamu eczaneden alırdı.

Niye rapor veriyorlar şimdi ? Rapor olmaz ise ilaçta alamıyoruz.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 23/774 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •