Sayfa 23/362 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2892 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Yeni bir kontrolmatik mı doğuyor acaba

Bu sözü geçenlerde miatk için demistim, o zaman 40 TL lerden Mia toplamıştım. 1-2 hafta içinde 176 ya gitmisti, sonra duzeltmesini yaptı şimdilerde 255 TL yi gördü.

Yani demem o ki hikayesi bol, proaktif şirketler genellikle çok kazandırır. Geleceği okumak önemli.

Atatp de Miatk de pek olmayan ihracat gelirleri de var özellikle Çin de çalışanları var. Yazılımda dünyaya iş yapmak önemli bir kalite göstergesi.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

2. Bence yeni kontrolmatik doğdu sevgili dostum. Doğdu da bebek sessiz doğunca kimse fark etmemiş. Bebeği fark ettirmek için ceo bir yandan biz bir yandan uğraşacağız.

ATP Bilgisayar #ATATP Genel Müdürü Ümit Cinali, @GozdeKuyumcu'nun programına konuk oldu:

GreenX girişimimiz, olgunlaşmaya başladı. Ekim'de Beta yapıp, Kasım'da lansman yapmak istiyoruz. Yeşil enerji sertifikalarının alınıp satılabileceği tek platform olacak. Türkiye'de ilk olacak!!!

Yeni bebek yenilenebilirdir enerji hissesi arayanlara gelsin.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bence yeni kontrolmatik doğdu sevgili dostum. Doğdu da bebek sessiz doğunca kimse fark etmemiş. Bebeği fark ettirmek için ceo bir yandan biz bir yandan uğraşacağız.

ATP Bilgisayar #ATATP Genel Müdürü Ümit Cinali, @GozdeKuyumcu'nun programına konuk oldu:

GreenX girişimimiz, olgunlaşmaya başladı. Ekim'de Beta yapıp, Kasım'da lansman yapmak istiyoruz. Yeşil enerji sertifikalarının alınıp satılabileceği tek platform olacak. Türkiye'de ilk olacak!!!

Yeni bebek yenilenebilirdir enerji hissesi arayanlara gelsin.
    Kontrolmatik halka arzdan bu yana 2,5-3 senede 205 katına çıkmış 😱
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

4. çok hareketli namussuz

5. Onu bilmiyorumdum. Atatp halka arz olalı 2 sene olmuş, 2 senede henüz 3 kat çıkmış.

Boşuna beybi enerji şirketi demiyoruz demek ki.

Yeni kontrolmatik hayırlı olsun diyelim mi.

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Onu bilmiyorumdum. Atatp halka arz olalı 2 sene olmuş, 2 senede henüz 3 kat çıkmış.

Boşuna beybi enerji şirketi demiyoruz demek ki.

Yeni kontrolmatik hayırlı olsun diyelim mi.
    yazılım şirketleri genelde son iki çeyrekte ve özelikle de son çeyrekte süper bilançolar yolluyorlar...çoğu yazılım şirketi yılda bir kere son çeyrek bilançoyu satın almak için çıkarlar...ATATP de ise çok güzel iki adet bilanço yolladı...son iki çeyrekte çok daha güzel gelecek...ben bu günkü şartlarda yıl sonunda 250 milyon kar getirir diyordum ama kazançkapısı dostumuz dün şirket ile görüştüğünde cironun yukarıya revize edileceğini öğrenmiş...bu durumda net kar 300-350 milyon civarı gelebilir....gren x işinin getirileri ise tam anlamı ile 2024 yılının çeyreklerine yansıyacak...kısacası şirket çok iyi yolda..bu durumu görerek sevmeme rağmen vbtyz hisselerimi satıp buna geçmiştim..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. yazılımların yurtiçi konjöktürü bu yılın sonlarına doğru hisselerin çıkacağı yönde iken uluslararası konjöktür de yazılımların lehine dönmeye başlıyor...çünkü FED artık faiz artışlarının sonlarına geldi..bunun anlamı artık yavaş yavaş dolar bolluğu olacak...bu durumdan en iyi istifade eden şirketler genelde yazılım şirketleri oluyor...amerika borsasasında da yazılım hisseleri diplerinden çıkarak yeni zirveler yapmaya başlayacaklardır...bu talep tüm dünyaya yayılmaya başlanacaktır...

kısacası atatp iki rüzgarı da arkasına almaya başladı...yem yurtiçi hem de yurtdışı..hem de kendi özel potansiyelinin verdiği güç de var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. ben miatk yu hiç incelemdim doğrusu da bu güne kadar da hiç almadım..ama kazan kazan ve maharaj gibi kaliteli yatırımcılar onun ile bir bağ kurmuş iseler bence ciddiye almak gerek...yazılım şirketleri gerçekten de dünyada en hızlı büyüyen şirketlerdir...bazen tek bir yazılım ile bile çok büyüyebiliyorlar...zaten bu gün dünyanın en değerli şirketlerine baktığımızda sırası ile apple ...microsoft...saudi aramco....google ... olduğunu görürüz..bunlardan üçü yazılım şirketidir...sadece bir tanesi petrol şirketidir..yani doğru işler yapanlar ,gündeme ve ihtiyaca uygun yazılımlar yapan şirketler çok hızlı büyüyebiliyorlar...

atatp nin green x yazılımı çok değerli...şirket sırf o işi başarmak için arge ye 75 milyon tl harcamış...şirketi dünya çapında tanıtabilecek bir üründür...kendisine bir çok kapıyı açabilecek bir iştir..

Sayfa 23/362 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •