Sayfa 230/288 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280 ... SonSon
Arama sonucu : 2297 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: Dev'ayna Masalları

1. Bileşik getiri tutkunları.. Alın size bileşik getiri!!
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

sn deva-i dert merhaba, OZGYO benimde yakın takıp lıstemde aylık ve haftalıkların oldukça ilgi çekici bir görüntüsü var.. . CRLN sar ağırlıklı ve benim için üstü güzel altı üzer dediğim bir indikatör.. kırmızı barlarla çapraz atar.. son 2 gün içinde tasi konumuna iyice yaklaşmış durumda.. umarım 5.27 üzerine çıkar..
    kazancınız bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    sn deva-i dert merhaba, OZGYO benimde yakın takıp lıstemde aylık ve haftalıkların oldukça ilgi çekici bir görüntüsü var.. . CRLN sar ağırlıklı ve benim için üstü güzel altı üzer dediğim bir indikatör.. kırmızı barlarla çapraz atar.. son 2 gün içinde tasi konumuna iyice yaklaşmış durumda.. umarım 5.27 üzerine çıkar..
    kazancınız bol ve daim olsun..

Merhaba sayın hocam.. öncelikle temenni ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sizin de kazancınız bol ve daim olsun. Değişik sayfalarda bu grafiklerinize şahit oluyorum ancak kullandığınız indikatörü fazla incelemedim. Biraz Kıvanç Özbilgiç'in Darvas Box'tan esinlenerek kodlamış olduğu Darvas indikatörünü andırıyor. Birkaç yıl önce bir süreliğine kullanmıştım. Break out stratejisi uygulayan trader'lar için iyi bir indikatördü. CRLN'nin kodlaması size mi ait? Alternatif olarak bulunmasını isterim test etmek için, her ne kadar heikin ashi'ye göre tüm sistematiğimi revize etmiş olsam da..
    Clausewitz

4. Bugün bayağı bir uğraşarak OZGYO paylarımı % 20 civarına indirebildim. Tahtası bir hafta öncesine nazaran çok sığlaştığı için hızlı hareket edebilme adına bu işlemi yaptım. Oluşan nakit ile THYAO eklemesi yaparak THYAO paylarımı % 80 civarına yükselttim. THYAO ortalamam 250.98 civarı oluştu. Elimden geldiğince sisteme sadık kalıp THYAO'da swing trading ile yola devam edeceğim. Sonrasında trading'de hızlı hareket edebileceğim bir başka büyük hisse ile paylaştırabilirim THYAO paylarımı. Onun için biraz tahtaları inceliyorum.

OZGYO'da büyük periyotlarla gidişatı takip edeceğim. Şimdilik OZGYO için takip ettiğim periyotta herhangi bir sat sinyali ile karşılaşmadım.

Kafamda 3 soru işareti var endeksle ilgili. Birincisi 7628 civarı ile 7668 civarı arası saatlikte kalan boşluk. İkincisi alçalan trend çizgisinin geçip geçemeyeceği ve üçüncüsü 8150 civarındaki yatay direnci kırıp kıramayacağı.

Buraları takip ediyor olacağım.

Hayrını görürüz inşallah.
    Clausewitz

5. An itibariyle takip ettiğim 5 dakikalık periyotta sat sinyali aldığım için 253,75'ten THYAO paylarımı sattım. Bakalım sonrasında ne yapacağız?
    Clausewitz

6. OZGYO'ları da tamamen likit hale getirip full nakite geçtim an itibariyle. Sat sinyali aldığım için değil, satış fırsatları bulduğum için bu kararı aldım. Amacım tamamen hızlı hareket edebilmek için büyük tahtalarda işlem yapmak. Endeks konusunda kafamdaki soru işaretleri sürdüğü müddetçe böyle kalmayı planlıyorum. 1-2 büyük tahtada küçük periyotlarla trading'e devam edip olabildiğince mobil ve likit kalmaya çalışacağım. Önüme iyi fırsatlar çıkarsa belki bazı hisselerde sonrasında alım yapabilirim.
    Son düzenleme : deva-i dert; 15-01-2024 saat: 17:38.
    Clausewitz

7. TE'de 252'den emir verdim THYAO için.. Gelir mi bilmiyorum.. Gelmezse duruma göre revize edebilirim fiyatı..
    Clausewitz

8. Gelmedi, fiyatı revize etmedim, sabaha bakarız.
    Clausewitz

Sayfa 230/288 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •