Sayfa 233/612 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Temel abim çok çok küçük alım ve izli mermi falan çok enteresan işler. Burda ne alsan elinde kalıyor böyle başlaman mantıklı.

2. Sosyal medyada Bu kadar beddua, hakaret alan bir şirket yoktur. Buna rağmen şirketine sahip çıkmayan bir yönetim kurulu var. 0,50 cente arz ettiğin firmayı 0,23 cent e geri almayan bir yönetim. Bu kadar değerli duran varlıkları olan, tıkır tıkır çalışan işi olan bir firma bu fiyatta kalıyorsa kurumsal yönetim notu sıfır olduğu içindir.

3. Arkadaşlar mesele belli ama inanmak istemediğimden bugünlere kadar geldik. Borsada akp nin çöktüğü kağıtlar var. Polho da bunlardan biri. Gelir kapısı. Gelen oldukça onlar satıyor, satan oldukça da alıyor.
    Son düzenleme : Thyshine; 15-12-2021 saat: 10:20.

4. Yürübe kim tutar seni sen kırmıziyi seviyosun 😃😃

5. İmar planı kutluyorlar. ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    İmar planı kutluyorlar. ytd
    elinde yok anlaşılan buraya not alalım sonra ansızın gece seansında hisse almıştım olmasın 3.24 15.12 .2021 ))
    bir ufak notta 2.55 civarı ort hissem olmasına ragmen burada böyle abuk sevinç paylaşımı yapmadım neden acaba veya 3.35 te 5 te 2 sini verdiğim gün arkası 3.11 e devre kestiği gün aldıgımda neden ? herşeyin abartısının altında büyük bir acı ve kayıp vardır saklamak için.ne diyim inşallah toparlarsın kardeşim
    gerçi 2.77 de kale duvarı koydular mal yediriyorlar derken satmıştın yok oldun forumdan çıkışta ama biz yine burayı not edelim )
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

7.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    elinde yok anlaşılan buraya not alalım sonra ansızın gece seansında hisse almıştım olmasın 3.24 15.12 .2021 ))
    bir ufak notta 2.55 civarı ort hissem olmasına ragmen burada böyle abuk sevinç paylaşımı yapmadım neden acaba veya 3.35 te 5 te 2 sini verdiğim gün arkası 3.11 e devre kestiği gün aldıgımda neden ? herşeyin abartısının altında büyük bir acı ve kayıp vardır saklamak için.ne diyim inşallah toparlarsın kardeşim
    gerçi 2.77 de kale duvarı koydular mal yediriyorlar derken satmıştın yok oldun forumdan çıkışta ama biz yine burayı not edelim )
    keşke keşke elimde olmasaydı, keşke elim kırılsa idi alamasaydım.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Arkadaşlar mesele belli ama inanmak istemediğimden bugünlere kadar geldik. Borsada akp nin çöktüğü kağıtlar var. Polho da bunlardan biri. Gelir kapısı. Gelen oldukça onlar satıyor, satan oldukça da alıyor.
    Bence Akp liler döviz, altın varken uyuz polhoşş ile uğraşmaz, velevki akp liler. Öyle birşey olsa polhoşş şuan 33.00 tl olurdu. paranın oldugu yerde polhoşşş 3.XX kalırmıydı. Bence dış güçler, kesin kağıdımızın fiyatı ile oynayanlar dış güçler.ytd

Sayfa 233/612 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •