Sayfa 235/1006 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: Viop - XXII

1. Mücevherat uzmanı altın değil esas değerli olan pırlantadır, az bir şey cebime koyup istediğim gümrükten geçebilirim demişti. Altında kilo sınırlaması olabilir.

Vergiden kaçma bence önemli bir motivasyon.
    Geçmişte geriye yönelik hazine bonosu vergisi, şirketlere net aktif vergisi gelmişti. Hisse senedi çok korunaklı yer sayılmaz aslında.

Her yer büyükşehir oldu, değerinde gösterilse kendi gayrimenkulünde kirada oturmuş oluyorsun. 5 milyonu aşan ev vergisi de seneye ertelenmişti.

Antika eserler ve tablolar ve bazı koleksiyon eserleri de değerini gün geçtikçe artıran şeyler. İktisat Bankası'nın sahibi tablo topluyordu 1-2 tane kenara ayırmış ise rahat rahat yaşıyordur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Takıları 1190 onstan falan bozdurmuştum. 90 tl falandı galiba. Vay beee. Yaşlandık aluminyum.

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Gram tl ye bakma reis. 1900 dolardan 1100 dolara düştü. Demekki dusebiliyomus.
    filmi zaten bizim ülkede çeviriyorlar,
    dolları yükselt onsu aşa bas ama gram altın fiyatı sürekli yükselsin
    arkadaşlar ons 20 yıl boyunca bin-3bin arasında ZigZag yapsa bile gram altın tl bazında sürekli yükselecek. sistemi adamlar böyle kurmuş
    Ons düşerse dollar cıkar
    ons yatay kalırsa dollar cıkar
    dollar düşerse ons çıkar
    dollar yatay kalırsa ons çıkar
    sizce tesadüf mü

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    okun ileri gitmesi için gerilmesi gerekli. kozaa martta 7.40 şimdi 14.53 2021 nisan tahminim 110.00
    Hayırlısı bakalım inşallah olur da kazanırsınız.

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hayırlısı bakalım inşallah olur da kazanırsınız.
    Allah nasıl isterse o olur kazandırmayabilir de, bu sorun değil. Teşekkür ederim.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Mücevherat uzmanı altın değil esas değerli olan pırlantadır, az bir şey cebime koyup istediğim gümrükten geçebilirim demişti. Altında kilo sınırlaması olabilir.

Vergiden kaçma bence önemli bir motivasyon.
    Geçmişte geriye yönelik hazine bonosu vergisi, şirketlere net aktif vergisi gelmişti. Hisse senedi çok korunaklı yer sayılmaz aslında.

Her yer büyükşehir oldu, değerinde gösterilse kendi gayrimenkulünde kirada oturmuş oluyorsun. 5 milyonu aşan ev vergisi de seneye ertelenmişti.

Antika eserler ve tablolar ve bazı koleksiyon eserleri de değerini gün geçtikçe artıran şeyler. İktisat Bankası'nın sahibi tablo topluyordu 1-2 tane kenara ayırmış ise rahat rahat yaşıyordur.
    pırlanta sektörü tekel. araştırmıştım konuyu çoğu gerçek pırlanta değil, kimse de gerçekleri açıklayamıyor. gerçek pırlantalar genelde itibarlı kişilere veriliyor.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

7. ABD ADR

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Gram altın bu durumda yaklaşık 20.000 TL olur.
    (Doların 7 TL’de sabit kaldığını var sayarsak tabi.)
    İddialı bir tahmin.
    Yaşayıp göreceğiz.
    bu nesne yeraltından çıkıyor. 20000 dolar fiyatı olursa dünyada kazılmadık delik kalmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 235/1006 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •