Sayfa 235/412 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 3293 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: EndeksS

1. ben gübre fabrikaları ve conse den deprem sonrasında biraz hisse aldım, amk,.. aldııma pişman ettiler, soluksuz düştüler iki günde,

şimdi bunları 7 kasıma alt/üst edecem, gübrede uzayan lastik formasyonu ve ölçüm boşluğu var,..malumdurki her lastik kopmadıkça kendini hatırlar,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. deprem için sonuna kadar yardımda bulundum/bulunacam,...bu iş uzayacak, karda kışta, konteynerde, çadır kentte yaşanacak,
    psikoloji bozulacak, ama hep beraber düzelteceğiz inşallah,..
    yaralarımızı tüm tr hep beraber saracağız/yalayacağız, kurt kuş yok, yardım var,..yardımlaşacağız, yek vucut olacağız,
    tüm millet yaralarımızı yalayacağız, başka yolu yok,..

ii akşamlar cümleten

3.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    şimdi arkadaşlar, 7 kasım bizim 41 haftalık şhort arguman tarihi, bkz endex değerleri,

bu gün oraya 7 kasıma vurduk, devre kesici geldi, mtx grafta 8 kasım yok, yani hukuken butlan, burası tr, her şey kabulumüzdür, özellikle shortsak,

bunun alt/üstü yani 7 kasımın ilerleyeni short flattır, mütemim cüzde 41 hafta davam ediyor çünkü,..

7 kasımı aşağı kestim shortta soluklanıyorum o manada,..

bu 41 haftayı geçenlerde tekrar saydım ve uzayacak, 50 hafta üstlerine gidecek,..öle diyeyim,..
    sayın gandi merhabalar iyi pazarlar 481819 alt üst diyebilirmiyiz alt şort üst flat yada long teşekkürler

4. sayın osmantt mesaj 1870 de değindiğim üzere 08 şubat barı (alt/üst te 07 kasıma denk gelen), aynı gün mtx de zaten hiç verilmedi, tradingview de ise sonradan kaldırıldı bkz grafikler aşağıda

5. aynen 08 şubat barı yok, borranın 14 şubatta açılacağı bildirildi, ama sabah seansında 7 kasıma alt /üstüz,

aşağıda mtx yerine trading view de

7 kasım alt/üst ü 08 şubatta görüldü, 14 şubatta borsa açılacak,

ben artık dediğim üzere 41 hafta hali hazırda devam ettiğinden ama 7 kasım alt/üst ettiğinden neyim short flat,[/QUOTE]

mesaj 1870 den devamla,..

bu şu demek ''shortmusun, suçlusun''

6. görüldüğü üzere 08 şubatta verdiğim grafikte, 08 şubat barı kaldırılmış ve grafik saylanmaz denilerek 07 şubata yani mtx in durduğu yere geri çekilmiş, işte bir shortçunun işinin ne kadar zor olduğu, bir shortçunun ne kadar çetin ceviz olması gerektiği, işte bir shortçunun portföyüne çok dikkat etmesi gerektiğin gösterir bir durum,

''shortmusun suçlusun''

7.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    şimdi 7 kasımı alt /st edip devre kestiğimizden, biraz soluklanıyoruz,...
    mesaj 1872 den devamla ve grafiklerden anlaşıldığı üzere, biz 08 şubatta, 07 kasım barını, bu ara işarette neydi benim short argumanları konu alacağım bardı, aslında aşağı kestik, ama saylanmaz kesmedik,..

fark yok, eğer deprem olmasa idi, biz bu barı ''x'' sebepten yine aşağı kesse idik, ben yine aynı yorumu yapacak ve bunun altını al önererecektim, çünkü 7 kasım üstüne piyasa over bought oldu, yani aşaırı aldı,..

şimdi ise benim 7 kasıma aşırı aldığını depreminde verdiği momentle aşarı sattı, yani

7 kasım altını ben bu yüzden alt /üstte tepki görüyorum,...

veya piyasa benim dediğimi yapmadımı oyleyse en az benim dediğim yere bir gelir, geldi mi geldi, 08 şubatta geldi,..

8. dolaysı ile ben 7 kasım barı altını tepki manasında long görüyorum,...bu tepki sonrasına bir daha bakmamız gerekir,

08 şubatta 07 kasım barı aşağı geçildi, bar grafiklerden kaldırıldı saylanmaz dendi,

bu şekil ya bir daha alt üst olacak, yada 15 şubat direk tepki olacak,

mütemmim cüzde sadece bunu diyebilirim,

özetle benim için 07 kasım alt /üst olası bir tepki için alım nedenidir veya short flat

Sayfa 235/412 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •