Sayfa 24/178 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 1420 madde; 185 - 192 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Aynen dostum sabır edeceğiz. Daha önce defalarca yaptı bu hareketleri. %5 yapıp hep geri geliyordu sonrası malum roketledi

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Aynen dostum sabır edeceğiz. Daha önce defalarca yaptı bu hareketleri. %5 yapıp hep geri geliyordu sonrası malum roketledi
    aynen dostum..geçen gün 13,70 lere kadar maliyet yaptırmıştı bu gün de 13,50 ye kadar maliyetler oluştu...bundan sonra hafif bir alış iştahı gelse çok kolay 13,50-70 aralıklarına çıkabileceğiz...sıkıntı yok yola devam..umarım en kısa sürede 14,40 direncini aşarız...üçüncü çeyrek bilançoları satın alınmaya başlandığında ben teknosayı bilanço arafesinde 17-20 aralığında görmeyi umuyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Endeks e ters kağıt yükselirken taş catlatir

4. Bugün yeşil kapatması önemliydi ve yeşil kapattı. Su akar yolunu bulur misali Teknosa şu sıralar gönlümün en rahat olduğu hisse. Başka hisselerin hali ortada son 2 haftadır. Endexte duruldu sayılar, beklentili hisselerin önü tekrar açılır.

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bugün yeşil kapatması önemliydi ve yeşil kapattı. Su akar yolunu bulur misali Teknosa şu sıralar gönlümün en rahat olduğu hisse. Başka hisselerin hali ortada son 2 haftadır. Endexte duruldu sayılar, beklentili hisselerin önü tekrar açılır.
    Hocam benim kafama takılan hangimiz artık Amazon gibi siteler varken Teknosa dan alışveriş yapıyoruz bunu cevaplayamiyorum satışlar nasıl artcak

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Hocam benim kafama takılan hangimiz artık Amazon gibi siteler varken Teknosa dan alışveriş yapıyoruz bunu cevaplayamiyorum satışlar nasıl artcak
    Bilançoya bakarsanız görürsünüz satışları

7.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Sayın Maharaj şirketi benden daha yakın tanıyor o daha sağlıklı değerlendirebilir. Lakin, şirketi bir süredir takip eden birisi olarak gözlemlerim aşağıdaki gibi.

1-Teknosa eski bir marka. Marka bilinirliği var. Halihazırda hem fiziksel mağazalarının hem de eticaret sitesinin müşterileri var. Pazar yeri yapısıyla ürün gamı genişliyor, var olan müşterilerine daha fazla seçenek sunar hale geliyor. Bu müşterilere crosssell yapmaya çalışıyor. Şirketin Şubat ayından beri ürün sayısı 15 kat arttı.
    2-Pazaryerine gelen yeni firmalarla yeni müşteriler çekmeye çalışıyor.
    3-Piyasada ürün bulunurluğu zaman zaman problem olabiliyor, pc, table vb. cihazları piyasada bulmak zor olabiliyor, teknosa burada kendi ürünlerinde stoklu çalışmaya gayret ediyor.
    3-Mağazalarda cep telefonu tamir hizmeti, elektronik cihaz kiralama hizmeti gibi yeni hizmetlerle farklılaşmaya, müşteri çekmeye çalışıyor. Mağazaların olması somut, ürünleri bir kısmını almadan deneyimlemek için imkan sunuyor.
    https://bit.ly/3R0I6uq
    4-İklimsa'nın ges konusunda çalışmaya başlaması başlı başına şirket için yeni bir hikaye.
    5-Şirketteki yönetim değişimi olumlu etki ettiği diye düşünüyorum.
    6-eticaret halen büyüyen bir sektör. Adreslenebilir pazarın büyümesi de şirket için bir avantaj. Sektörün geneli için pazar büyüyor sonuçta.

Amazon, hepsiburada, trendyol karşısında ne kadar başarılı olacaklarını zaman gösterecek. Geçmiş göre şirket kabuğunu kırmaya başladı bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Güzel derleme olmuş sn. TheTaurus teşekkürler. İşin özeti böyle.

Birde benim gibi insanlar pahalı bir elektronik ürün aldığı zaman karşısında bir muhatap arıyor. Hem alırken hemde sonrası için. Bir arıza veya problem anında gidebileceği, bir şey sorabileceği, iade edebileceği veya tamir ettirebileceği bir yer.

İşte bunun için Teknosanın önü açık bu sektörde!

Sayfa 24/178 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •