Sayfa 240/1019 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

Bir yabanci ulkeye gelen herkes turist oluyo ama

Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    turist demesek....
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Ben hala ikna olmadim 1 aylik bagladin bir ay sonra dun gece gibi bir operasyon oldu kur farkını unut .Ben enflasyon ustu faiz+ kur farkına ikna olurum.
    18 den 11 düşurmek için kac milyar dolar gerekir? 1mly dolarla 11e düştüğüne inanalım mi

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    SAHOL viop fiyatı spotun altına düşmüştü, açtığım arbitraj işlemlerini kapattım
    Sayın yuji, getiri ne kadar?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Olay doviz artmaz ise zaten
    artarsa zaten dovizi olan gene kazanir ama 0.15 faiz aliniyo dovize
    Ama tl olursa hem tl faiz arti doviz artarsa doviz almadan o avantaji elde etmek
    kapishh

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bu durumda doları olan neden bozsun ki ? Zaten doları dolar kalacak .yüzde 35 artsada..TL karşılığı ..bence bu kanun TL den dövize gecilmesin diye işe yarar..he şu var dolar 13 lira 1 sene sonrada 13 lira kalırsa ..TL tutan faiz kadar artıya geçecek .

5.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bende kapatayimmi sn yuji Garan spotun altına düştüyse

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Lucas, pozunuzu kapatırsanız, getirinizi yazarmısınız?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ben hala ikna olmadim 1 aylik bagladin bir ay sonra dungece gibi bir operasyon oldu kur farkını unut .
    18 den 11 düşurmek için kac milyar dolar gerekir? 1mly dolarla 11e düştüğüne inanalım mi
    herkesin vade günü değişik güne denk gelecek herkes aynı gün vadeli açmayacak her gün kura operasyon gerekir bu da imkansız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Bir yabanci ulkeye gelen herkes turist oluyo ama
    benim gözümde turist;
    daha çok; gezmek ,görmek, kültür tanımak, müze vb gezmek, yemek memek tatmak, insanların yaşayışını gözlemlemek falan....

bunlar, hemen markete gidiyo....eczanelere bile artık....

O para ile ole bi yatirim yapma luxu yoksa cebinden farki kapasin canim yonetici...

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bankacılarla yapılan toplantıda söylediler millet patır kütür seviyeye bakmadan dolara geçiyor diye gidişat tehlikeli dediler bizim apartman yöneticisi bile toplanan aidatı dolara yatırmış sabah düştü ne yapacam diyordu

Sayfa 240/1019 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •