Onemli Gunler Banner
Sayfa 243/1000 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Umalım da
    USDTRY , bir zamanların yıldızı USDARS'ye dönmez...
    Derin bir karanlığın içerisine girmek üzereyiz...
    Allah yatdımcımız olsun...
    topladı topladı..
    en azıdan düzeltme kapasitesini gösterdi..
    yoksa bu ivme..
    necmi nin son kötü...

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Kullansınlar farketmez,asıl bugün seçimi kazandı.Hdp oylarını alan seçimi kazanır.E biz o ağacı dikti diye imamoğlu aday olsa oy vermezmiyiz,erdoğanla karşı karşıya geldiği anda o ağacı falan kimse umursamaz mührü imamoğluna basar.Bu hamle ile hdp nin oylarını da aldı.Misal siz böyle yaptı diye imamoğluna reisle karşı karşıya gelse oy vermezmisiniz.
    Bence de Sayın hkm. Adamlar İstanbul seçimi öncesi Makarios'un heykelini dikti diye yaygara yaptılar. Sonuç?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Farketmez binali karşısında imamoğlu çıktığında arkasında iktidarın desteği olan binaliye karşı imamoğluna şans veren varmıydı,3 ay içinde kendini tanıttı ilk seçimi aldı,ikincide 800 bin fark attı.Reis bu seçimi alamaz da ,yavaş mı imamoğlu mu diye düşünüyordum,sanırım imamoğlu öne sürülecek,bence kesin kazanır.Miillet neye inanırsa inansın zamanında bir türk büyüğünün dediği gibi atı alan üsküdarı geçtikten sonra gerisi boş.
    Umarim senin dediğin gibi olur abi , herkesin her duruma karşı bir planı vardır.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Rasim Öztekin yaşamını yitirmiş.
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Arkadaşlar 25 yıldır akp de olan istanbul ve ankara belediyeleri iktidarın dehşetli gücüne rağmen adamların ellerinden gitti.Bunu eskiden düşünemezdik bile,değişen çok şey var,bu seçimlerin üstüne bir de salgın ve ekonomik buhran bindi,mümkün değil hiç bir iktidar dayanamaz,akp gidici de gelen ne yapacak onu da bilemiyorum,sorunlar o kadar büyük ki.

6. bak işgillendim... 11 filen
    24 sonrası yarısını geri koyayım... +0,03 -swap.. boşuna atraksiyon.

7. İmamoğlu fidanları Emine Erdoğan dahil herkesin adına ekmiş sertifikasini göndermis muhtemelen burası gözükmeden sadede Pervin Buldan gözükür. Hatta o fırıldak belediye meclisinde laf atmış bu konuyla ilgili.

Sayfa 243/1000 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •