Sayfa 247/1000 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Estağfurullah pek anlamıyorum sadece takip ediyorum. Bakalım yarın 14 den sonra nasıl olacak?
     Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    katılıyorum sizde takip ediyorsunuz hisselerden anlıyorsunuz poklar sakattı alayı eksi sektörel yatak ve marketle birlikte ama bu fonun adı değişken hisse yoğun fon aslında stopajsız olsa zaten o primli hisseler korkutuyor aşağı geliyor bekletiyor iyiki bıst yukarıda yoksa ons mons baya zarar yazardı fonun günde en az 3 sefer fiyat değişmesi de cabası tek artısı insanların fonları finans piyasalarını ekonomiyi öğrenmesi bizde trnin en iyi ünvlerinde okuduk sayılır ama ne proflarda gördük piyasada ceketi bırakan yani bunlar okulda yok
    SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    Estağfurullah pek anlamıyorum sadece takip ediyorum. Bakalım yarın 14 den sonra nasıl olacak?

Kötüde olsa iyide olsa bi kar satışı gelebilir beklenti dahilinde olursa beklenti bitti diye gel gel yapıp bi satış yapabilirler kötü olursa kötü oldu diye ama yükselen piyasaysa eğer yükselecekse kötü haberleri ve satışları emer görmez genelde kısa vadeli zayıf kalır satışlar sadece düzeltme olarak mehter gibi düşünebiliriz trendleri hem aşağı hem yukarı olarak bunu göreceğiz

3. Tcd hisse portföyü 0.96 değer artışı ile günü kapadı. Geri kalan 10.6 m TL ile inş iyi iş cikarmislardir.

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    TCD gibi olmaz umarım. Günde 5 değişik fiyat. Can mı dayanır yahu.
    Bugün gelen eksiyi telafi edecek gibi %1.14 artmış son dağılım. Tahminen %1 gibi gelir GL1

5. Fonlara olan ilgi artıyor gibi hissediyorum her geçen gün. Çünkü insanlar doğru düzgün faiz alamıyor, döviz ve haliyle altın piyasası oynak ve çok karışık, borsa desen kurtlar sofrası. Ayrıca tahvil, bono gibi konseptler ortalama bir vatandaş için fazla karışık ve bu ürünleri alıp satmak pek de kolay değil.

Gerçekten hızlı karar vermek, piyasayı okumak, haberleri yakından takip etmek gerekiyor. Kaç kişinin bu kadar zamanı ve bilgisi var ki?

Fonlar güzel bir araç haline geldi şu ortamda. Tek istediğim fon paylarının borsada alınıp satılması ETF'ler gibi.

6. tcdd bugün 0.96 primle kapandı borsada hisse portföyü olarak tabiki ons türev işlemler ve şuan neye yatırdıklarını göremediğimiz 11 trilyona yakın nakiti kenarda bırakarak normalde yüzde 1 civarı yarın sabah artı olur fon onsla bu törpülene bilirde yüzde 2 ye de çıkabilir elindeki bu nakitle yarın göreceğiz webster ustaya bırakıyoruz sözü ve yorumu 1 hafta sonra fon ilk defa artıya geçebilir artık borsanın bu kadar yükselişine rağmen tcdd fon zedelerin dikkatine... geçmiş olsun diyelim bi aksilik olmazsa

7. GPG %0.1 yaptı bu arada

8. Gpg de 0.1 değer artışı olmuş

Sayfa 247/1000 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •