Sayfa 248/373 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 2982 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    ---verince ne olacak ki?...bir kaç cevdetin daha canı yanacak..
    İlla.can yanması gerekmez , burası Kumar masasimi. Adı üstünde yatırım yapıyoruz ve şirkete ortak oluyoruz. Olması gereken kazan kazan dır. Şirket sahibi işini büyütmek için bedava finansmana, yatırımci da buyuyen ve karli hale gelen sirket ile parasının diğer garanti finansal varlıklardan daha iyi bir getiriye sahip olmak. Bunu örneği birçok şirket var
    Egeen mesela. Sürekli yükselen bir grafik dolar bazlı. Bunun yanında konya gibi kazanıp ortağına yedirmeyin şirketlerde var malesef. Ve bunlar spk tarafından kollaniyor. Yıllar sonra patronun üçkağıtçı olduğunu öğrendik ama sabrettik. Şimdi gotu sıkıştı, zamanında bedava verdiklerinden toplamaya çalışıyor. 2018 de bu kağıt 35 usd yenkadar düşmüştü. Bizim gibi 12 sene önde 180 usd denqliyerlenmedi bu arkadaşlar. Bu arada tabi uv çiler olarak.bizde etkileniyoruz. Ama filmin sonuna geldiğimizi biliyoruz. Biraz daha sabır diyirz. Sunuda eklemek istiyorum konya da asıl pandomi bedelsiz sonrası yavrularla kopacak. Bunuda göreceğiz ins ytd

--bir şirketi borsada satın almadan önce, borsaya açık olmasa bu hisse değeri, bu şirket değeri ile ortak olmayacaksanız kumar oynuyorsunuzdur...

--bu hissede olanların hemen hepsi bedelsiz beklentisi nedeniyle burada...

--bedelsiz beklentili hisselerde hisse aşırı primliyse kazan kazan olmaz...kaybeden kazanandan çok olur...ocak bile söndürür...

--hisse borsaya açıldıktan sonra borsadan hisse alıyorsanız, bu para şirkete gitmez...

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bir şirketi borsada satın almadan önce, borsaya açık olmasa bu hisse değeri, bu şirket değeri ile ortak olmayacaksanız kumar oynuyorsunuzdur...

--bu hissede olanların hemen hepsi bedelsiz beklentisi nedeniyle burada...

--bedelsiz beklentili hisselerde hisse aşırı primliyse kazan kazan olmaz...kaybeden kazanandan çok olur...ocak bile söndürür...

--hisse borsaya açıldıktan sonra borsadan hisse alıyorsanız, bu para şirkete gitmez...
    Yazdim, bedelsiz buz dağının görünen kısmı. Altında daha büyük parça var.
    Halka arzda.zaten yatırım için gerken parayı topluyor, sonradan girenler ilk girenlerin haklarını alıyor. Anlayacağın şekilde Toki deki devren aldığın ev gibi
    Kumarsa kapatsınlar o zaman borsayi

Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Yazdim, bedelsiz buz dağının görünen kısmı. Altında daha büyük parça var.
    Halka arzda.zaten yatırım için gerken parayı topluyor, sonradan girenler ilk girenlerin haklarını alıyor. Anlayacağın şekilde Toki deki devren aldığın ev gibi
    Kumarsa kapatsınlar o zaman borsayi
    --altındaki büyük parça meymiş?, değerini nasıl hesapladın?..

5. Sayın ft-2 yatırımcılara yürüdüğün kadar patrona yürüsen keşke... Bu filmin senaristi de patron, yönetmeni de yapımcısı da o. Biz çekirdek çitleyip, kahve içip seyredeniz. Sosyal sorumluluğu yüksek bir vatandaş olarak, burada harcadığın emeği, zamanı patronu etkileyecek kanallarda ve yerlerde kullanarak bu filmin çekilmesine engel olmaya çalışsan daha yararlı olur kanımca.

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --altındaki büyük parça meymiş?, değerini nasıl hesapladın?..
    Geçmişte yazdim, uv çiler biliyor. Sende biraz zaman harca araştır bul. Emek verdiğin için okur daha iyi anlarsın.
    Benim senin kqdar finansal okur yazarlığı yok diyelim ( seninkide ne kadar okuryazarlik orasi muamma- konya da kacinci terste kalisin ama hala yazabiliyirsun, mesrep meselesi)ama 12 yıldır hisseyi taşıyan biri olarak alayli sayılırım. Hayat üniversitesinde konya kürsündenim yani.
    Var benimde bir emcet hesabım. Sanki firma çok şeffaf da grafiklerle gidiyor
    Ayrıca burası Kumar masası değil, lotlar altın değerinde, tutarsın elinden alan olmaz, değerini buluncada satarsın. Ky de giremez.bundan sonra, büyükler girer orda da it iti isirmaz. Yani ocak mocak batmaz

Alıntı Originally Posted by ali uymaz Yazıyı Oku
    sayın ft-2 yatırımcılara yürüdüğün kadar patrona yürüsen keşke... Bu filmin senaristi de patron, yönetmeni de yapımcısı da o. Biz çekirdek çitleyip, kahve içip seyredeniz. Sosyal sorumluluğu yüksek bir vatandaş olarak, burada harcadığın emeği, zamanı patronu etkileyecek kanallarda ve yerlerde kullanarak bu filmin çekilmesine engel olmaya çalışsan daha yararlı olur kanımca.
    --burada yatırımcı yok...kumarcı var...kumar oynayıp da masaya küfreden ben duymadım ama...burada gırla gidiyor..

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --burada yatırımcı yok...kumarcı var...kumar oynayıp da masaya küfreden ben duymadım ama...burada gırla gidiyor..
    Hassittir lan

Sayfa 248/373 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •