Sayfa 249/579 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Onu anlatmaya calisiyoruz zaten. Kriminal element cok yuksek. Her toplumunun bir yeyici kesimi var. Bunlarda da bu tembeller yeyiciler.

Her ay vergi verenlerin parasindan 1500 dolar EBT (gida) kuponu aliyorlar. Devlet coguna Section-8 Evi diye de kupan veriyor aylik 500 dolarlik. Cocuk basina 750 dolar aliyorlar. Evli olmasina grek yok. O yuzden bircogunun 10 tane cocugu var 20 tane degisik karidan. Oturup devleti, vergi vereni sagiyorlar.

Bu cocuk kilic cekip saldirdi diye hikaye anlatiliyor ama, onun oncesi de var. Dukkanin onunde taslamaya baslamislar, kilic kamasinda zaten.
    yaş 47,5 civarı, beden yaşı 40 falan, büyük oğlan 23 yaşında küçük oğlum 21 yaşında sermaye piyasası son sınıf öğrencisi, büyük çalışıyor ama kendine çalışıyor. 17 yaşında kızım kolejde okuyor, gelecek sene üniversite sınavı olacak. Şimdi devlete diyorum, suriyeler geldi, her birinde 3-4 tane aynı yaşda çocuk var, 20 yıl sonra ne olacak, devlet cevap veremiyor. Valla bu son satır yalan değil, suriye ilerliyor.

Halbuki devlet beni çağırsa, bir makine alsa, değerlere baksa, ya bu adamın 3 çocuk daha yetiştirme imkanı var, maddi bir şey istemiyor, ama biz bu adama liderlik edelim, ikinci evliliğini yapsın nesil devam etsin, olmaz mı. Ben bu olaya gönüllüyüm, suriye bizi 1-0 değil 5-0 yenecek gibi, hatta şimdiden hükmen malubuz. Projenin adı, Türkiye de öz TÜRK ırkını koruma ve geliştirme hamlesi.

Polis kanunlarin ustunde degil. Yasa disi birsey yaptigi zaman 16-23 kisilik Grand Jury toplaniyor. Bunlar delillere bakip karar veriyor mahkemeye cikip cikmayacaginin. Ordaki populasyona oranla seciliyor Grand Jury'ler. Yani her renkte insan var icinde.

Mahkemeye ciktiktan sonra da juri suclu olup olmadigina karar veriyor. Ayni sekilde juridekiler de populasyona oranli oluyor. Ve olum davalarinda verecekleri kararda hepsinin uyusmus olmasi lazim. E bu jurilerin cogu polisi serbest birakti. Simdiye kadar hatirladigim sadece 1 tanesi (16 el ates etmisti) hapse gonderildi. Yani adaletsizlik nerde?

Muahahahaha. Allah bagislasin KIZILDAG.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Polis kanunlarin ustunde degil. Yasa disi birsey yaptigi zaman 16-23 kisilik Grand Jury toplaniyor. Bunlar delillere bakip karar veriyor mahkemeye cikip cikmayacaginin. Ordaki populasyona oranla seciliyor Grand Jury'ler. Yani her renkte insan var icinde.

Mahkemeye ciktiktan sonra da juri suclu olup olmadigina karar veriyor. Ayni sekilde juridekiler de populasyona oranli oluyor. Ve olum davalarinda verecekleri kararda hepsinin uyusmus olmasi lazim. E bu jurilerin cogu polisi serbest birakti. Simdiye kadar hatirladigim sadece 1 tanesi (16 el ates etmisti) hapse gonderildi. Yani adaletsizlik nerde?
    sistemi bu şekilde kurmuşlar ve her biri kabul etmiş, belkide baş etmenin en ideal yolu bu.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    sağol varol Allah razı olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    666,
    Hangi eyaletdesin?

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    sağol varol Allah razı olsun.
    senide sevdim projenide sevdim ) ağzın bal yesin tertip
    I cash

Muahahahahaha. Gecen sefer de bahriyeli yakaliyordu aslinda koydugum wapp ekranindan. Koltukcunun biri kartini koymus, gormemisim. Singapur mu, Dubai mi, Katar mi diye bayagi ugrastilar, sonuc cikmadi.
    Soylemem agha. Degisik ulkelerimiz var.

Sayfa 249/579 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •