Onemli Gunler Banner
Sayfa 258/1002 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    1982 yılında Ankara'da bulunan Gazi Eğitim Enstitisü, Ankara İTİA, Ankara DMMA, Ankara Kız Teknik Yüksek Öğretmen Okulu, Ankara Erkek Teknik Yüksek Öğretmen Okulu birleştirilerek GAZİ ÜNİVERSİTESİ oluşturuldu..
    Yine aynı yılda İstanbul'da bulunan Atatürk Eğitim Enstitüsü, İstanbul İTİA, İstanbul DMMA ve İstanbul DGS akademisi birleştirilerek MARMARA ÜNİVERSİTESİ oluşturuldu.....
    1982 yılından sonra akademik ünvanlara erişim bu iki üniversitede bazı kesim için çok kolay olmuştur.
    Bu benim gözlemlerime dayanan düşüncemdir.
    1978 yılında AİTİA Yönetim Bilimler Fakültesi'ne kaydımı yaptırmıştım.Ne kavgalar vermiştik.
    Hey gidi günler.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Et yemeyi çoktan unuttuk.
    Bakliyata da korkunc zam geldi....
    Iki sene oncesine gore 100% pahalandi...
    Yakinda ac kalacağiz...
    Danismanlar cay kahve icerken bunu da düsunsunler.....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 258/1002 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •