Sayfa 259/586 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 4685 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Aynı anda ikisini de yapsa, hem işçilerin şantiyesi, hem malzeme akışındaki avantaj, hem projenin takibini yapacak mühendis ve teknik ekiplerin maliyeti emlak konuttan olur, kendi yeri beleşe yakın maliyetle aradan çıkar mı dersin..;-(]
    İhalede bunu düşünerek iyi bir fiyat verir bence..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Çok mantıklı, istihdam ve lojistiği ortak yaparsa ek maliyetlerden de yırtar, tabi ki öncelikle ihaleyi alması lazım.
    Bodrum çok para yazacak bir yer, gerçi Demre ve Didim de öyle ama bodrum başkadır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
    Didim pekte öyle bir yer değil, arazi kalmayinca mecburen gelisim gösterilmis,
    Ama bunlar konyaya proje yapsa orasi bile tutar, iste orda da deniz yok
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Didim pekte öyle bir yer değil, arazi kalmayinca mecburen gelisim gösterilmis,
    Ama bunlar konyaya proje yapsa orasi bile tutar, iste orda da deniz yok

Dediğin Didim bu Didim mi, yoksa bu Didim değil mi. Pek de mecburiyetten olmasa gerek.
    İyi yere iyi proje anlayışı bunların olmazsa olmazı, mecburiyet yok tam tersi aşırı seçicilik var.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

gelecek yıllardada özakın açıklayacagı karlar gesan ve smarg toplamından fazla olur ama çin ordusu gyo pek sevmiyor anlaşılan... ileride severde de si var işte
    nasip....

tahtada kademelerdeki lot miktarı çok azaldı hissede kalanlar artık yatırımcı ve fonlar bunun oda farkında ama umut dünyası işte...
    nasip....

6. Arkadaşlar yazmayım yazmayım diyorum ama gene de dayanamıyorum 😉 Bu hafta ihalesi olan yapılacak yerden daha da çok daha da iddialı yer veya yerler gelecek. Ya bunu ya da onu alırız rahat olun 😎 Emlak konuttan 4 ya da 5 bizim kalemimizde bizim kalitemizde ihale gelecek 2 si bence bizim olacaktır . Diğer 2 alınmış emlak konut ihalesi ile birlikte kendi yerlerimizle beraber hepsini boncuk gibi sıraya dizmek kalacak iş olarak .

7. Somucta bu ihaleleri aldiltan sonra ciddi miktarda odemeler yapilmasi gerekiyor. Ozak da oldukca buyuk bir meblag nakit var. en uygun zamanda en uygun bir proje alinacaktir diye dusunuyorum bende. Acele etmelerinin bir anlami yok. Pahali pahali alsinlar alsam pazari ozak i bekler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dediğin Didim bu Didim mi, yoksa bu Didim değil mi. Pek de mecburiyetten olmasa gerek.
    İyi yere iyi proje anlayışı bunların olmazsa olmazı, mecburiyet yok tam tersi aşırı seçicilik var.
    didimi kast ettim
    Apollon tapınağının olduğu yer,
    hemen yakınında inek ahırları var ya orasi
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 259/586 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz