Sayfa 26/602 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 4809 madde; 201 - 208 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Vadelideki ya da kredideki kumarcilarin her gun degisen teminat oranlari. Neye ne etkisi varmis bilmiyorum. Hayatimda ne kullandim ne ettim. Margin call gelmisse mallarini satmalari gerekiyor.
    Bankaların vadelisinde büyük alıcı olan Ahlatçı çağrıdan dolayı spotta büyük miktarda Garan, Akbank ve Halkb satıyor.
    Who, baby, Who Will Save The World?

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Anlayamayacak bir şey yok lot sayımı iki katı yapar gerisini de çatır çatır yerim diyor. Afiyet olsun
    Cümle düşüklüğü var orada

3.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Ahlatçı çağrıdan dolayı büyük miktarda Garan ve Halkb satıyor.
    ISGYO da da direkt tabana satış gönderilmiş. Yanlız çok emin değilim birisinin bu kadar aptal olacağını sanmıyorum. Acaba esas gösterilen mi bir tuzak?

Ytf birinci alıcı Ahlatçı birinci satıcı piyasada şu an ; Bence büyük bir kolpa var.

Şu endekste aşağıda kalan gap olmasa çok değişik laflar ederdim bugün.

Sanki HALKB ve VAKBN de satış var ayağına diğer bazı kağıtlarda ne bulunsa alınıyor gibi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Maalesef ilgisiz gibi görünsede herkesi etkileyen bir durum ama.
    Etkisi illaki vardır ama majör değil. Biri satmak zorundaysa öbürü de bu fiyat kaçmaz diyebilir.
    Yani senin benim alsak mı satsak mı sorusuna cevap değil bu . Dolayısı ile çok da önemli değil.

5. Karşı tarafın yani satmakta olanın elini görüyorsa ruhunu almadan niye alsın? Normal vatandaştan bahsetmiyoruz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Bankaların vadelisinde büyük alıcı olan Ahlatçı çağrıdan dolayı büyük miktarda Garan, Akbank ve Halkb satıyor.
    Iyi de Ahlatcinin da cete olmadigini nerden bilebilirsin ki. Ahlatci normal zamanda da hayvan gibi Isc satiyordu.

11.60'dan 50 milyon lot mal aldi, ertesi gun 12.70'den satti. Tabanlar yoktu ortada.

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Karşı tarafın yani satmakta olanın elini görüyorsa ruhunu almadan niye alsın? Normal vatandaştan bahsetmiyoruz.
    Soruyu soran sonra da senin bilgisiz! dediğin ben normal vatandaşım mesela..

Son 1 aydaki vadeliye ve bu haftaki spota bak.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Sayfa 26/602 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •