Sayfa 260/1001 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Sn.r.lucas şöyle bir çalışma yapabilir misiniz acaba? Aynı bakiye ile başlayıp FIL'in günlük oranlarıyla günlük vadeli yapsaydınız. 10 günlük süre için fonda ve mevduatta bakiyeler ne durumda olurdu acaba ? Sonucu merakla bekliyoruz olmadı bilgisayar başına geçince yarın ben yapayım
    Yaparim.ayni oranla dimi yani fil,in m.k oranini 10 gun , gunluk mevduat gibi hesap edecegim ..degil mi ?..
    Illa curuteceksin tezi ..)

2.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    Fil mk 24,52
    Dedigim gibi yatirimci sayisi yukselmek haman faiz indir me haman
    Son düzenleme : shangil; 29-05-2019 saat: 21:04.

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Yaparim.ayni oranla dimi yani fil,in m.k oranini 10 gun , gunluk mevduat gibi hesap edecegim ..degil mi ?..
    Evet Sn. r.lucas söz gelimi 20 K FIL alındı 10 gün önce eğer günlük mevduatta FIL MK oranlarıyla aynı olacak şekilde günlük mevduat yapılsaydı bakiyemiz ne olacaktı. Fondaki bakiyemiz ne olacaktı. Ben telefonda yaptım farklı sonuçlar elde ettim fakat hata olabilir PC başındaysanız ve zahmet olmazsa sizde yapabilir misiniz

4. Bayram geliyor.
    Fon yöneticilerinize bayram ziyaretine giderseniz bir kutu çikolatayla eminim daha da iyi ilgileneceklerdir, fonlarınızla
    Hisse.net PPF başlığından geliyoruz derseniz, çok duygulanacaklardır, önümüzdeki ay %25'ler garanti olur.
    Gitmişken fonda bileşik faiz varmı diye de sormak lazım.Malum başlığın en gizemli sorusu bu.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bayram geliyor.
    Fon yöneticilerinize bayram ziyaretine giderseniz bir kutu çikolatayla eminim daha da iyi ilgileneceklerdir, fonlarınızla
    Hisse.net PPF başlığından geliyoruz derseniz, çok duygulanacaklardır, önümüzdeki ay %25'ler garanti olur.
    Gitmişken fonda bileşik faiz varmı diye de sormak lazım.Malum başlığın en gizemli sorusu bu.
    Çok güzel öneriler sunuyorsunuz ve bayram plânını yapmışsınız Sn.myfinans

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Çok güzel öneriler sunuyorsunuz ve bayram plânını yapmışsınız Sn.myfinans
    Aynen öyle.
    Gitmişken şu ANL fonu Akbank'ta yok alamıyoruz bu nedir diye de sormak lazım.2 kemik sorumuz da bu.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Aynen öyle.
    Gitmişken şu ANL fonu Akbank'ta yok alamıyoruz bu nedir diye de sormak lazım.2 kemik sorumuz da bu.
    Farkettiniz mi kimse SLF'yi neden Fibabank'ta göremiyoruz diye sormadı bugüne kadar

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Evet Sn. r.lucas söz gelimi 20 K FIL alındı 10 gün önce eğer günlük mevduatta FIL MK oranlarıyla aynı olacak şekilde günlük mevduat yapılsaydı bakiyemiz ne olacaktı. Fondaki bakiyemiz ne olacaktı. Ben telefonda yaptım farklı sonuçlar elde ettim fakat hata olabilir PC başındaysanız ve zahmet olmazsa sizde yapabilir misiniz
    Su an yapamam yarin sabah ..isyeri bilgisayarinda bilgiler

Sayfa 260/1001 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •