Sayfa 261/956 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    NEZMİN kardeşim maalesef herşey eskide kaldı.Bende o eski anılara istinaden buralarda kaldım ama maalesef çakıldık kaldık.
    ben bu borsa da tuvalet kağıdı olabilecek hisselerin bile tepki verdiklerini gördüm.Gel gör ki bu hisse bütün umutlarımı söndürdü.Bir kaç gün daha beklemeyi düşünüyorum.hayırlısı bakalım.Bu arada bizim arsa vardı.Hiç ses seda çıkmadı.selamlar

2.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    NEZMİN kardeşim maalesef herşey eskide kaldı.Bende o eski anılara istinaden buralarda kaldım ama maalesef çakıldık kaldık.
    kaldık ki ne kaldık. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    kaldık ki ne kaldık. ytd
    SORU: Defalarca Suriye’nin siyasi süreçten bahsediliyordu. Şu anda ekonomik süreçle ilgili soru sormak istiyorum. Rusya yılbaşında yol haritası imzaladı enerji altyapısının kurulmasına yönelik. Şu anda Suriye’nin ekonomik ve enerji altyapısının kurulmasıyla ilgili bir proje var mı? Buna yönelik diğer ülkeler de adım atıyor mu?

PUTİN:

İnsanların normal yaşam koşullarını sağlamak lazım. Dışarıdan yatırım olmadan bu sağlanamaz. Bütün ülkelere de sesleniyorum. Sözde değil somut bir şekilde adım atsınlar. Ama Rusya İran ve Türkiye’den başka kimse adım atmıyor. Çok kısıtlı insani yardım miktarları gönderiliyor. Herkes Suriye’nin altyapısını üst yapısını tesis etmeye herkes katılmalıdır.

4. bugün de olmadı. düşüremedi. ytd.

5. Daha nereye kadar düşürmesini bekliyorsun ki acaibamca ha birde kaçtan almiştır sence lotları da bu kadar zararla daha nereye kadar satacak bir söylermisin

6. Topikteki en sabırlı kişilerden biriyimdir herhalde iyimserliğimi hep korudum bu zamana kadar bu hayasızlar basmak istedikten sonra basar bu seviyede kalmak istedikten sonra kalır yıllarca güvenecek hakkımızı arayacak bir kurum bile yok maalesef teşvikten bir hayırda bize çıkar belki diye umutlandık hükümet açıklama yapmıyor endeks hisseler bu kadar düştükten sonra teşviğin ne anlamı kalıcak güzel ülken soyundukça soyuluyor bizde debeleniyoruz için de

7.  Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Topikteki en sabırlı kişilerden biriyimdir herhalde iyimserliğimi hep korudum bu zamana kadar bu hayasızlar basmak istedikten sonra basar bu seviyede kalmak istedikten sonra kalır yıllarca güvenecek hakkımızı arayacak bir kurum bile yok maalesef teşvikten bir hayırda bize çıkar belki diye umutlandık hükümet açıklama yapmıyor endeks hisseler bu kadar düştükten sonra teşviğin ne anlamı kalıcak güzel ülken soyundukça soyuluyor bizde debeleniyoruz için de
    hakkımızı aradık cimer. bimer. spk... ama yok. cezalandırılıyoruz. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Denizci Yazıyı Oku
    Daha nereye kadar düşürmesini bekliyorsun ki acaibamca ha birde kaçtan almiştır sence lotları da bu kadar zararla daha nereye kadar satacak bir söylermisin
    fiyatı kabaca (33x7.20)-32=205.6 tl eder. bu fiyta 50 tl fiyatlardan geldi. gerisini sen hesapla. ytd

Sayfa 261/956 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •