Sayfa 262/997 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    yapamazlar çünkü tüp kullanan milyonlarca kişi var. her yere doğalgaz ulaşmıyor.o yüzden lpg aşağıda kalmaya mahkum. haa ikisi arasında fiyat farkı koyarsan eskisi gibi mutfak tüpünden dolumlar başlar. 2000 yılında ufak bir fark için tüpçüden dolduranlar vardı,tüpçünün makinası vardı bunun için. kaç kere gördüm. tehlikeliydi ama bizim millet para için yapmayacağı yoktur.
    Simdi ev tüpüne gazladılar 12 kg. tüp 106 gayme 22 litre gaz vardir icinde 4.8 kaat zaten litresi, ahali farkında degil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    bist uçuyor diye atlayanları öptükleri gibi benjamin gidiyor diye atlayanları perşembe sabah öperler mi?
    olasılıgı mümkün

reis suriyeye tas atmazsa tabi

3. Günlük de düşeni kırdı gibi..
    6.30 6.40 iğne barın tepesini unutmuyoruz..

2017 ekim
    2019 ocak
    her iki iğne barda yüzde 10 yukarı geçilmiş idi..

Dikkatli olunması gereken zamanlardayız diye düşünüyorum..
    FAKE haberlere dikkat..

Haberleri tersten okuyup ona göre DE yorumlayın..

Mesela seçim yok denip duruyo..
    IMF yok denip duruyo..

4. 5.73 sokuyor ve devam ediyor?

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Simdi ev tüpüne gazladılar 12 kg. tüp 106 gayme 22 litre gaz vardir icinde 4.8 kaat zaten litresi, ahali farkında degil.
    otogaz ile tüpgazın basıncı aynı değil. yani litre hesabı tam tutmuyor.otogaz şimdi 2,90tl bu gece zam var ben doldurayım.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    cary tradeciler kar realizasyonu yapmaya basladigi an dolarda hareket baslayacak..
    4 hafta onceki garan , halkbank ve akbank fiyatlarina bir bakalim ne imis, tekrar editleyelim..
    26 agustos ve 1 eylul tarihlerinde akbank , garan ve halkbank ikili dip yapmis ve fiyatlar :
    akbank -- 6.80 / 8.20
    halk -- 5.20 / 6.60
    garan -- 8.80 / 10.20
    26 agustos igne bar attigi gece biseyler olmus, bu adamlarda bu mali devredip cikacaklar , son 10 gunden beri acilis fiyatindan dolar aliyorum..
    portfoy /15 yaptim , harekete baslayana kadar her gun alima devam..ytd
    portfoy / 10 hisse var , gerisi nakit..
    izleyip gorelim..
    hemen cikmaz bunlar , yarin bist eksi acsa bile arti kapar..zig zag , zig zag..
    tik tak tik tak gibi oldu..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    otogaz ile tüpgazın basıncı aynı değil. yani litre hesabı tam tutmuyor.otogaz şimdi 2,90tl bu gece zam var ben doldurayım.

İzmir'de otogazla tüpgaz arasındaki fiyat farkı, kaçak dolumu teşvik ediyor. Otomobillerden küçük bir aparat sayesinde mutfak tüpüne yapılan kaçak otogaz dolumu, adeta faciaya davetiye çıkarıyor. Evlerine aldıkları tüplere fahiş fiyat verdiklerini ileri süren bazı vatandaşlar, araçlarındaki otogaz tankına takılan basit bir aparat ile mutfak ile mutfak tüpüne dolum yapıyorlar.

Hesap basit 106/2.9= 36.5 litre gazmi var 12 kg. tupun icinde?

Gaz istasyonları ev tüplerine gaz basmaya başlayınca, hic işlerine gelmedi tabiki, ağır cezalar ve ruhsat iptali getirdiler.

LPG ticari bütan ve ticari propan olarak satılmaktadır. Saflık derecesine bağlı olarak; birincisinin litresi 0,57-0,58, ikincisinin litresi ise 0,50-0,51 kilograma eşittir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Oh gerekli günlük bilgilerimizi de aldık..bugünün konusu LPG...

Sayfa 262/997 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •