Sayfa 263/1027 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by tunguska Yazıyı Oku
    Ah şöyle hiç hesap ödenmeden kallavi kebabları sunan bir lokanta olsa,ye babam ye....
    Böyle bir yer var buyrun.
    https://www.youtube.com/watch?v=Z_zNAmm_O9Y

2. Seçim sandıklarından çıkacak sonuçlara ne olur ise olsun, bu yılın ikinci yarısından itibaren çok zor bir dönem bizi bekliyor.

Seçime kadar kura topla tüfekle tankla saldıracaklar. Ya sonra, rte eğer kazanırsa faize topla tüfekle saldıracak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    3,90 dan dolar satan oldu mu aramızda?

Ya 3,80 lerden?

3,70 lerden olamaz bence?

Hele hele de bu sabah 3,65 lerden dolar satan olduğunu sanmıyorum...

Neden mi?

Biz dolarcıyız...

Dolarımız kıymetli...

O kadar kıymetli ki, satılık bile değil.

Koleksiyonluk...

Bir yanlışlık yok mu sizce bu işte?

4.  Alıntı Originally Posted by AntalyaDR Yazıyı Oku
    Ben Devletin yalancısıyım..

Ama birşey alınacaksa sadece Memursan ve sadece ev
    Bu söylediğiniz 90 lı yıllar için geçerli,son 4 yılda memur ve emeklilerine ortalama yıllık %6-%7 zam yapıldı

gerçekleşen reel enflasyon %15-%25,insanlar,kısıtlı maaş artışlarını fahiş artan tüketim ürünlerine harcadı ve

harcıyor(bu çalkantılı dönemde bu harcamalar dahada artacaktır.)dolayısıyla bugün krediyle al yarın enflasyon

yüzünden düşer kara geçersin argümanı artık geçerli değil,not:dediğiniz tanıma uyan kişiyim,asla borca giremem şu

ortamda..2.Not:muhtemel para-analiz de okumuştum,ABD de Türkiye nin ekonomik yanlışlarıyla ilgili bir yazıda;

hükümetin zaten oy alamadığı memur vb orta direk e yeterli zam vermediği bunun yerine kaynakları ya,

yandaşlara yada yardım yoluyla çok düşük gelirliye dağıtıldığını,ama bu durumun da ekonomik dengeyi bozduğunu

ve olası bir kriz sebebi olduğunu söylemiş..meali elin Abd lisi gördü bizimkiler görmüyor...

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Seçim sandıklarından çıkacak sonuçlara ne olur ise olsun, bu yılın ikinci yarısından itibaren çok zor bir dönem bizi bekliyor.

Seçime kadar kura topla tüfekle tankla saldıracaklar. Ya sonra, rte eğer kazanırsa faize topla tüfekle saldıracak.
    Cidden mi nasıl olacak o iş.bu kadar milyar dolar borç varken.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    3,90 dan dolar satan oldu mu aramızda?

Ya 3,80 lerden?

3,70 lerden olamaz bence?

Hele hele de bu sabah 3,65 lerden dolar satan olduğunu sanmıyorum...

Neden mi?

Biz dolarcıyız...

Dolarımız kıymetli...

O kadar kıymetli ki, satılık bile değil.

Koleksiyonluk...

Bir yanlışlık yok mu sizce bu işte?
    var .

hala üçlü rakamlardayız sanıyoruz.
    .....yorgun demokrat.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    4.50 ye değdirirler ordan pis döner diye düşünüyorum.
    Ya dönmezse...
    hakuna matara....memento mori.

8. Uzun lafın kısası Çifçiyi bu duruma düşürdüler. http://www.mynet.com/haber/guncel/ma...aydi-4151728-1 Bu vatandaş 24 Haziranda hesabını sormayacakmı sanıyorsunuz. Tüm medyayı ele geçirip vatandaşın sorunlarını gözardı edebileceklerinimi sanıyorlar. birkaç medya hariç tüm medya ellerinde. Dün İnce güzel güzel konuşurken pat 5 dk sonra kesip bahçeli konuşmasına bağlandılar. Bahçelinin eline vermişler bir kağıt onu okuyup duruyor ve tüm medya ona tahsis edilmiş. İnce bangır bangır konuşurken pat kesip o kanalıda bahçeliye bağladılar. Bunlar Milleti salak sanıyorlar ama bu millet yeri geldiğinde onları nasıl seçip oraya çıkardı ise seçimde indirmesini de bilir.

Sayfa 263/1027 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •