Sayfa 266/1002 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Sakın ha soyluyu savunuyor gibi bir anlayış olmasın ben içerde ki savaşa dikkat çekiyorum. Akp içinde üç beş grubun savaşı. Belki Naci Ağbal ile başladı bu. Bunlar arasında para sorunu var musluk ya damlatmiyor yada damlattigi yetmiyor. Kolay değil o kadar medya cemaat ver ver bitmez doymaz.

2. Bu işin içinde TGRT ciler (Süleymancilar), Damat grubu, Çakıcı, Demirören bile çıkabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    tgrt ciler suleymanci degildir, ışık cemaati olarak bilinir.

süleymancılar apayri bir dünyadır
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu işin içinde TGRT ciler (Süleymancilar), Damat grubu, Çakıcı, Demirören bile çıkabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tgrt ciler suleymanci degildir, ışık cemaati olarak bilinir.

süleymancılar apayri bir dünyadır
    Süleymancilarin bir kolu TGRT

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Geçen bir sokak röportajında karadenizli bir baba ile konuştular.adam ellerim kirilaydi akp ye yıllarca oy vermiyeydim dedi.uc oglu varmış ucu de üniversite mezunu ve işsizlermis.cocuklar her gün buna geleceğimizi çaldınız diye beddua ediyorlarmış.bu durumda bir ton akp li var.ustelik henüz ortada peker falan yokken adam bunları söylüyordu.
    Ahh be hocam bu tip adamlarin sayisi malesef az , cunkü her evlat bununkiler kadar gerçekci değil.
    Benim kayın peder sıkı RtE ci. 1 kaynim var üniversite mezunu, peynircide calişiyor ,ayak işleri..... Bir de baldızım var ,ücretli öğretmen, haftada 30 saat derse girip 2400 lira para aliyor( asgari ücret bile değil)...... Bunlarin üçüdeb Ak p ye veriyor oyunu... Anlat anlat anlamiyorlar da....

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Akp bu Cendereden nasıl çıkar bu kadro ile bilmiyorum. Tam yetki ile belki Mehmet Şimşek ikna edilirse zaman kazanır. -60+40+40 bu kadar para bize bir yıl Yeter. Faiz ve cari açık için bile 80 milyar dolar gerekir. Tulumba da şu bitti faiz indirimi yapsa anında iki basamaklı olur Benjamin. ABD deki hiper enflasyonu hiç hesaba katmiyorum.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Süleymancilarin bir kolu TGRT
    Yanılıyorsun.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Bu sene şimdiden un bulgur makarna stoklamak gerekir olabildiğince miadına göre gıda stoklayin. Yağmur yok buğday arpa yağmur yağsa bile çok kurtarmaz. Bu yıl yatırım buğday arpa olsun not alın kaça uçacak. Et süt ürünleri de bu sene daha pahalı olur saman da olmaz bu sene. İç Anadolu bölgesi yağmur yok ekinler bu hafta yağmur yağmazsa koyunlar yayılacak o derece. Dün barış çiçek diye bir YouTuberin buğday yada arpa videosu vardı don ve karayel vurmuş bir aya hasat başlayacak ortada başak yok. Ağaçlar bile sararmış. Çok ciddi bir sorun.

Sayfa 266/1002 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •