Sayfa 268/1049 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Nebliolari satıp havayolları aldım..ama bu thy değil aeron havayollari pardon lufthansa...ahahahhahaha
    bu gecede aerondan bir şov bekliyorum gvt gibin..şubat sonu gibi 10 dolarları görürse hiç şaşırmam..yalnız bunu ilk söyleyen kutatku kardeşimdi..onunda hakkını teslim edelim..yansın geceler, pardon pistler....ahahahahahah

2.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    bu gecede aerondan bir şov bekliyorum gvt gibin..şubat sonu gibi 10 dolarları görürse hiç şaşırmam..yalnız bunu ilk söyleyen kutatku kardeşimdi..onunda hakkını teslim edelim..yansın geceler, pardon pistler....ahahahahahah
    elimi attığım kanatlanıyor..aslında ben cenabet adamın tekiyim ne oldu böyle..ahahhahah

ayrılda gel aeron havayolları....)))))

3. bu lunyr de saglam gidiyor....

4. Krokodil hocam ARN yi Binance'den mi aldınız ?
    Bugün biraz inceledim. hiç fena değil ..

5.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Krokodil hocam ARN yi Binance'den mi aldınız ?
    Bugün biraz inceledim. hiç fena değil ..
    evet binanceden aldım..çözümüne odaklandığı sektörü güzel..token sayısı olası too moon olaylarını destekliyor...dünyanın en büyük hava yollarından 2 si ile anlaşma aşamasında olduğu konuşuluyor..mart ayında da ico su var imişşş...nebilio gibi gidermi gider anasını satem dedim..gitmezsede kanatları sağolsun..)

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    evet binanceden aldım..çözümüne odaklandığı sektörü güzel..token sayısı olası too moon olaylarını destekliyor...dünyanın en büyük hava yollarından 2 si ile anlaşma aşamasında olduğu konuşuluyor..mart ayında da ico su var imişşş...nebilio gibi gidermi gider anasını satem dedim..gitmezsede kanatları sağolsun..)
    Mart ayında kaç peradan satacaklar acep

7.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    2019 başı gibi 40-50 dolar beklentisi olan kardeşlerim var...ben 2019 u bekleyemem mart nisan gibi 20 dolar olsun benim olsun

Sayfa 268/1049 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •