Sayfa 270/1024 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Bayram icin kahvaltilik bikac parca peynir zeytin recel yoğurt yumurta seker bayram sekeri bi iki tane daha gida maddesi aldim et yok. 180 tl tuttu.
    Bunlari gecen kisa girerken 100 120 civarina aliyordum
    Akp nin %15 enflasyonuna inananlar yiyenler yalayıp yutanlar var

2. Ameriga çöküyor, evrupa aç aç

Portföyü eksiye bakiyeye düşen yatırımcılar hakkında. topici açtım bilgili olan arkadaşlara duyurulur.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...0&goto=newpost

not: bende böyle bir durum yok.
    .....yorgun demokrat.

Geçen bayramda da aynı para basma olayi konuşulmuştu , Bayramda bu şekilde paralar basmanın normal olduğunu geçen bayram burada açıklamıştım .. Bayram öncesi ve bayramda nakit ihtiyacı arttığı icin ( Bayram öncesi maaşların toplu ödenmesi ayrıca 1000tl ek ödeme ve uzun Bayram tatilinden kaynaklı para ihtiyacı ) para basılır sonra Bayram dönüşü merkez emisyon ile geri ceker .. Buna takılmayalım .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Reuters : Trump: "Brunson konusunda Türkiye'ye hiçbir taviz vermeyeceğiz. “

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    d286273623 eksik
    Bir nick, sahibi ile bu kadar mı uyumlu olur ?

7.  Alıntı Originally Posted by SaKaR54 Yazıyı Oku
    Bir nick, sahibi ile bu kadar mı uyumlu olur ?

bir tespit bu kadar mı cuk olur

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Geçen bayramda da aynı para basma olayi konuşulmuştu , Bayramda bu şekilde paralar basmanın normal olduğunu geçen bayram burada açıklamıştım .. Bayram öncesi ve bayramda nakit ihtiyacı arttığı icin ( Bayram öncesi maaşların toplu ödenmesi ayrıca 1000tl ek ödeme ve uzun Bayram tatilinden kaynaklı para ihtiyacı ) para basılır sonra Bayram dönüşü merkez emisyon ile geri ceker .. Buna takılmayalım .
    Benim maas nerede o zaman, adamin asabini ne yapacagini, bu seferlik yazmayacagim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 270/1024 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •