Sayfa 270/712 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 5692 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
    Hayırlı olsun tavan Allah bozmasın maşAllah . Daha yol var 5$ hayırlısı. İlk hedef 81.xx TL ufak tefek düzeltme harici gibi duruyor. Yatırım tavsiye değil fikrimi sesli paylaşıyorum . Herkes kendi akıllı kullanıp karar versin . Ve selam

M2012K11AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,976
     Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Var mı teknikten anlayan abiler?
    Flama oluşumu ortaya çıkabilir mi?

Bu hisse ilk teknikcileri 20 lerde sonralari 30 larda en son kirintilarida 40 larda döktü
    değer yatirimcisi bu hissede...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
    12.71TL den beri inat etim satmadım , dünkü Pandemi var zaten düşüktü ve Pandemi bittiğinde adım kadar emindim çıkacağına sabrettim bekledim. Şu anda daha yeni yeni çıkmaya başladı karlar yeni yeni gelmeye başladı ve yaz sezonu daha başlamadı bile. Bunlar hepsi daha da iyiye gideceğim sinyaleri.

Ben sadece mantık yürüterek ileriye bakarak neler olabileceğini varsayarak .. thy ve tav yüklü aldım ve bekliyorum sabırla.

Nerde satacağım daha düşünmedim.

Teknik olarak usta değilim. Ama burda teknik bilgisi olan abiler varsa. Onları görüşüne göre nereye gidebilir nereden dönebilir varmı paylaşmak isteyen biri. Tabiki yatırım tavsiyesi degil sadece bilgilendirmek amaçlı.

Şimdiden Allah razı olsun teşekkürler.

M2012K11AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugün Garanti, 76,5 fiyat hedefi verdi.

Bir de bloomberght haberi var.

Mastercard Ekonomi Enstitüsü'nün küresel seyahat durumu hakkında 37 pazara ilişkin paylaştığı araştırmaya göre Nisan ayı sonunda, tatil amaçlı uçuş rezervasyonları 2019 seviyelerini yüzde 25 oranında aştı; kısa ve orta mesafeli tatil uçuş rezervasyonları ise yüzde 27 arttı.

ikinci haber daha önemli bence..

Sezon yeni başlıyor. İnşallah iyi geçer, ülkenin döviz ihtiyacına da faydası olur.

5. Merhaba,

Bana Işık Ökte' nin şu mülakatındaki 3:45 sn den sonraki THYAO ile ilgili yorumu çok ilginç gelmişti. Bu gün sanki teyit eder gibi.
    https://www.youtube.com/watch?v=kW2Ldndz18I

#THYAO #matriks http://share.matriksdata.com/shareMa...05301427273806

tavanda 1,8 milyon lot alıcı var...
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

7. Yapıştırdı tavana!
    ✈✈💰✈✈💰✈✈👏👏
    Who, baby, Who Will Save The World?

8. Yarın Nevşehir’den kalkacak olan Tombul Kuş yolcuları sırasıyla Niğde, Ordu, Rize ve Sakarya’ya varacaklardır. Erkenden biletlerini çekin yaptırsınlar. ✈ YTD.

Sayfa 270/712 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •