Sayfa 272/1003 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. Teşekkürler, bu miktardan yapan arkadaş var ise buradan değilse tek tek bankalar ile iletişime geçerek öğreneğiz anlaşılan.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

1 aylık ddm var mi

3.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    1 aylık ddm var mi
    yok .......

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    (önden ödemelide) çekebiliyorsunuz. şimdiye kadar garanti ve odeadan ikişer kez çektim ya da farklı şekilde kullandım. garantide size başta söylenen net prim baştan yatıyor ve blokeli olmuyor, para sizin ne isterseniz yapın. bir de bunun üzerine brüt net farkı yatıyor. o kısmı blokeli oluyor. vade sonunda onu geri alıyorlar. bunun mantığını m.t. de açıklamakta zorlandı. dediği bunun stopaj olduğu, banka vade geldiğinde opsiyonu kullanmak isterse bu rakamın da bizim olacağı gibisinden bir şey. ben netine zaten razı olduğum için çok da anlamaya anlattırmaya çalışmadım. boş bir zamanda tekrar konuşuruz dedik kapattık. vade sonunda bir de onu verirlerse %22,56 oran %25 e gelir. kaymağı olur.. odeada böyle bir uygulama yoktu.
    Banka opsiyonu kullanırsa o rakam kalmıyor ama netleşmeye bağlı olarak stopaj iadesi oluyor tl olarak, kesintinin üzerinde bir rakam iade aldım tl olarak daha önce.

5.  Alıntı Originally Posted by 0x00 Yazıyı Oku
    Banka opsiyonu kullanırsa o rakam kalmıyor ama netleşmeye bağlı olarak stopaj iadesi oluyor tl olarak, kesintinin üzerinde bir rakam iade aldım tl olarak daha önce.
    bunu öğrenmekte fayda var. teşekkürler.

ek: gerçi benim m.t.nin bu konuya hakim olmadığı intibası oluştu bende. vakit bulduğunuzda siz bir örnekleme ile detaylı açıklarsanız öğrenmiş oluruz.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    (önden ödemelide) çekebiliyorsunuz. şimdiye kadar garanti ve odeadan ikişer kez çektim ya da farklı şekilde kullandım. garantide size başta söylenen net prim baştan yatıyor ve blokeli olmuyor, para sizin ne isterseniz yapın. bir de bunun üzerine brüt net farkı yatıyor. o kısmı blokeli oluyor. vade sonunda onu geri alıyorlar. bunun mantığını m.t. de açıklamakta zorlandı. dediği bunun stopaj olduğu, banka vade geldiğinde opsiyonu kullanmak isterse bu rakamın da bizim olacağı gibisinden bir şey. ben netine zaten razı olduğum için çok da anlamaya anlattırmaya çalışmadım. boş bir zamanda tekrar konuşuruz dedik kapattık. vade sonunda bir de onu verirlerse %22,56 oran %25 e gelir. kaymağı olur.. odeada böyle bir uygulama yoktu.
    ilginç bi uygulama
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    15 bin dolara primli DDKM alabilir miyiz.
    ING de alt limit 10k diye hatırlıyorum.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    ING de alt limit 10k diye hatırlıyorum.
    Teşekkürler.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Sayfa 272/1003 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz