Sayfa 273/1027 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Bence londra da yatırımcılarla yenikapıda ki döner ekmekçilerin arasında ki farkı anlamadan söylenen sözlerin sonucu yuları birilerine kaptırdılar ...........

Avlanmak bir sanattır .... Bu filmi çok beğendim kazakların bir geleneğini anlatan eagle huntress bence izlemeli .............

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Sayın doctor Artık ters indikatör listemde değilsiniz. Başarı oranı düşük, etkinlik kanıtlanamadı...
    mekaniği bozduk ondan ondan. Son perdede 4.1x civarına getirip ordan dolarla ülkeden çıkıp hepsini XRP ye yatırıcam. 0.50'e düşmüş nerden baksan maks 3 ayda 0.90 ı göreceği garanti. %85 kar. Ama önce doları düşürmem lazım 1 dolar destek atacam kart parasından sonra.
    Ytd

Ahmetg Guest
    bu yasimiza geldik bu dolar tl muhabbetini o kadar cok yaptik o kadar cok sey yasadikki

Dolar hep ayni sekilde davraniyor

Hicbir zaman linear bir bicimde enflasyona ayak uydururak degil hep bir spekulasyon bir haber bir krize dayanarak cikiyor BU cikislarda hep ani oluyor sonra 1 sene yatay

Su anda 4.58 ve benim tahminim secim sonucu ne olursa olsun cok cok anormal bir haber veya skandal falan cikmadikca yatay devam eder uzun sure

cari acikmis yok borclanma oraniymis bunlar cok ciddi oranlar gelinmedikce dolarin degerini etkilemez.

Dolar 4.92 iken butun dolarlari bozduracaktim biliyordum boyle olacagini

Yukaridaki tahminlere dayanarak yatirim yapmayiniz. Kisisel gorustur. Bi ise yarasaydi zaten simdiye zengindim buralara yazmazdim

4. 24 haziranda ülkenin kaderi belli olacak doların faizin yönü birazda siyasi gelişmelere bağlı Abbas geldiği taktirde bu faiz ne kardeşim eyyy mb.derse parayı yine betona ve betoncuları kurtarmaya basarsa ohal kalkmazsa ne olur düşünün? Yada mb. Seçimden yeni cikmiş güçlü bir başkana ne kadar dayanır faiz artırabilir mi? Sonra Bü yüksek faizle nereye kadar bu yüksek faiz kaç hükümetin başını yedi haberiniz var mı uretim ve yatırım bu yüksek faiz ortamında nasıl olacak benim düşüncem orta ve uzun vadede dolarda yükseliş kaçınılmaz. .syg.

5. Sn enki peso da yaşananlar fiyatlama olarak TL de yaşanarak 4,93 hedef fiyat ile gerçekleşti belki... Olamaz mı
    Biz 3.62/4,93 bandında hiçbirşey fiyatlamak yani... Ya fiyatlamışsak..
    hakuna matara....memento mori.

Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Çok da uzatmak istemiyorum ama o kadar çok bilinmeyen var ki;
    bir sonuca ulaşmak matematiksel olarak temel analizde çok yüksek görünen olasılık yüksek değil.tahmin edilemez bir çok olay var. Bu bir hava tahmini değil, orada fiziksel dinamikleri parametrelere bağlayabilirsiniz. Sosyal olaylarda kitlesel ve bireysel dinamikleri bir parametereye bağlamak imkansız gibi bir şey. Bir parçacığın yerini bilip zamanını bilmekten bile daha düşük olasılıklı...
    Emlak balonu var, betona gömdük hepsi tamam. Ancak kanal istanbula inanan, İstanbulu konstantinopolis yapmaya çalışan birilerinin, filistinlilerin elinden topraklarını satın alan yahudiler gibi istanbulun taşınamazlarını satın alıp betoncuların 2. baharını yaşamayacaklarını iddia etmek ilk girdiği seçimde AKP nin iktidar olma olasılığı ile eşittir belki de . Ama 2. si gerçekleşti.
    abartılı yaklaşımdı tabii
    Sonuçta bana emlak grafiğini ver sana ne olacağını söyleyeyim

Sayın thejackalav öngörünüz takipteyim teşekkürler...

Haklısın sayın meslekdaşım
    Ek 18926
    Peki sn asgaridr sizin dolar grafikleriniz teknik analiz öngörüsü olarak ne diyor.Önümüzdeki 1 yılda dolar artacak mı ,yataya mı bağlayacak,düşecek mi.Ben kendi çapımda temel beklentilerimi yazdım.Bir yıllık beklentimi de yazarım.Belki de aynı sonuç ortaya çıkacaktır.Ben teknik analizden anlamıyorum o konuda ne desem boş.

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Sn enki peso da yaşananlar fiyatlama olarak TL de yaşanarak 4,93 hedef fiyat ile gerçekleşti belki... Olamaz mı
    Biz 3.62/4,93 bandında hiçbirşey fiyatlamak yani... Ya fiyatlamışsak..
    Dolar düşecek demek için her ay bulmamız gereken 4 5 milyar doları bugün için misal 4.10 dan birilerinin size vermesi demek.E amerikan faizleri yükseliyor ,gözüken o ki önümüzdeki dönemde de artacak,bizim faizlerin zorla enflasyon altında tutulmaya çalışılması da devlet politikamız.Faizi artan dolayısıyla değeri artan bir şeyi kim neden ucuza satsın.Sizin grafikler ne diyor teknik olarak onu da merak ettim cidden .Bu arada ben teknikten falan hiç anlamam.

8. Dolarcı arkadaşlar , bence dikkatli olun !

https://www.facebook.com/aksenerseve...4lw_ZFLPKl7H2M
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 273/1027 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •