Sayfa 275/999 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Nasil cikarttiniz acaba

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yeni değil. Yaklaşık yedi sekiz yıl önce idi. Evi kiraya verirken tahliye taahhütnamesi almıştık. Kiracı problem yaratınca Avukata verdik. Yaklaşık bir iki duruşmada tahliye kararı alınmıştı.

2.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Vakıfın ümüğünü sıktım bugün ama 4,25 i geçemedim, ozzy 350k dolara euro swap ile vakıf özel bankacılıktan 4,35 almış. Zilli ortalığı karıştırıyor beş yazmış vakıf için. Ben dötleriyle gülmesinler diye 5 i telaffuz bile edemedim. Devletin 4 faizle tahvil sattığı ülkede devlet bankası 5 faiz verebilir mi? Ama vakıf güzelliğini tl'den dolara geçerken kurda yaptı. Ona tav oldum.

Genelde bankalarda dolar alış satış makası 4-5 kuruş oluyor. Anladığım kadarı ile siz tl den dolara geçtiniz. makas ne kadar idi?

3.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Şubeden 20 tl ye eft yaparız demişlerdi bana ,normalde eft için ücret ödemem ama sağladığı faiz kazancının yanında devede kulak bile olmayınca kabul ettim.Vade dönüşünde göreceğiz ama konuşma telefonuma kayıtlı olduğu için hiç dert etmiyorum.
    Teşekkürler. vade dönüşünde diğerlerine göre yüksek oran vermeyeceğini düşünüyorsunuz galiba. Bir arkadaş yazmıştı. Temdit de 21.50 almıştı.

4.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    [/B]

Genelde bankalarda dolar alış satış makası 4-5 kuruş oluyor. Anladığım kadarı ile siz tl den dolara geçtiniz. makas ne kadar idi?
    Ben de inanamadım ama vakıfta makas 5,20 kuruşken aldığım fiyat makası 1,90 olan fibanın satış fiyatından düşüktü.

Taze tl oran var mı

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    [/B]

Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    Taze tl oran var mı

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla
    Dün vakıf 700k ya 20,50 önerdi, dolara geçildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Dün vakıf 700k ya 20,50 önerdi, dolara geçildi.
    Dün dolar 5,20 nin altına sarkarken reisicumhurumuz dolara sözlü müdahele etti sanırım bunun altını hükümet de istemiyor.

Ben 5 altı olası diye düşnyorum bakalım hayırlısı

Sayfa 275/999 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •