Onemli Gunler Banner
Sayfa 277/377 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327 ... SonSon
Arama sonucu : 3015 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
    Beton gibi kagitsin bari 8-11 Kasim Beton Fuarini firsat bil
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Hareket öncesi bi blancoyu görelim hocam. Dere görmeden paçayı sıvamak olur aski halde
    Şu ortamda kötü bir bilanço geleceğini düşünmüyorum Sn.Kepetto..Umarım beklenti üzeri güzel bir bilanço açıklar

3.  Alıntı Originally Posted by Tigler Yazıyı Oku
    Şu ortamda kötü bir bilanço geleceğini düşünmüyorum Sn.Kepetto..Umarım beklenti üzeri güzel bir bilanço açıklar
    Zaten deprem bölgesinde fahis fiyat uyguluyorlar diye soruşturma geçirdi beton işletmeleri
    Bunun üzerine zarar açıklarsa diyecek kelime olmaz. Açıkçası bende güzel bir kar açıklamasını ve 600 usd yolculuğunun başlamasını umuyorum ama ayı işte ne yapacağı belli olmaz. Her zaman temkinli olacaksın ayı ile aynı yatağa giriyorsan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
    Bfrenin onayi gelirse cimentoyu yüzüne sürersin Bankoftan sira gelirse Tebdeki arkadas!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Bfrenin onayi gelirse cimentoyu yüzüne sürersin Bankoftan sira gelirse Tebdeki arkadas!
    Helal be Feylesof kardeş, aynen.

Bfren onayına kadar amcam takılsın, misketlerinle oynasın bakalım

6. Bu ayı ne zaman kap atacak bilancoyu. Son tarih nedir bilen varmi

7.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Bu ayı ne zaman kap atacak bilancoyu. Son tarih nedir bilen varmi
    Yarın akşam son diye biliyorum Sn.Kepetto ..

8. Renk vermiyor hiç. Her zamanki ketumlugu üzerinde. Bekleyeceğiz pozisyonumuzda

Sayfa 277/377 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •