Sayfa 279/612 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Otorite Yazıyı Oku
    Yahu bu polho neymiş de bilememişim. Meğerse koca bist 100 endeksin istediği zaman patlatıyormuş.Bravo doğrusu. O zaman bana göre beklemeliyim. Ttd.
    Konuyu at gözlüğü ile okuyup, önyargılarla saldırmak maksadıyla okur değerlendirirsen böyle saçma bir cevap çıkar ortaya. Ben polho endekse yön veriyor demedim, epi topu 164 m. lot endeksin saçının telini bile oynatamaz. Ben gösterge dedim, hanı grafik değerlendirirken göstergeler olurya bilirmisin onu kast ederek, öncü bir gösterge gibi demek istedim.
    senin seviyene inerek anlatmaya çalışıyorum. yani polho hareket ettimi endekse düzeltme geliyor"tüh tam gidecekti endeksin azizliğine uğradı" diyorlarya onu anlatmaya çalıştım. kafana göre takıl, ne düşünüyorsan onu yap.ok. Bu bi tavsiye .
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Konuyu at gözlüğü ile okuyup, önyargılarla saldırmak maksadıyla okur değerlendirirsen böyle saçma bir cevap çıkar ortaya. Ben polho endekse yön veriyor demedim, epi topu 164 m. lot endeksin saçının telini bile oynatamaz. Ben gösterge dedim, hanı grafik değerlendirirken göstergeler olurya bilirmisin onu kast ederek, öncü bir gösterge gibi demek istedim.
    senin seviyene inerek anlatmaya çalışıyorum. yani polho hareket ettimi endekse düzeltme geliyor"tüh tam gidecekti endeksin azizliğine uğradı" diyorlarya onu anlatmaya çalıştım. kafana göre takıl, ne düşünüyorsan onu yap.ok. Bu bi tavsiye .
    Dün oluşan nasıl bir öncü gösterge ise: bist 100 - %5, polho - %1,4.

3. Engellenen realiter ne ayaksın kimse senin yorumunu burada okumak istemiyor git kendini kumda tatmin et ne yazdıysan tersi oluyor bırak ben bilirimleri.

4.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Engellenen realiter ne ayaksın kimse senin yorumunu burada okumak istemiyor git kendini kumda tatmin et ne yazdıysan tersi oluyor bırak ben bilirimleri.
    Bak yavrucağın, beni engelersin forum sana öyle bir şans vermiş. Buna saygı duyarım. Bu senin seçimin olur.Bak yavrucugum elimdeki malın nerede tatmin olayacağına sen karar veremezsin, buna ben karar veririm, bu da benim seçimim.dua et seni seçmesin .ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

5. Yok seni engellemem ne yazdıysan tersi oluyor ne zaman zırvalasan hisse yükseliyor.tarihi enflasyon verisi gelecek polho düşecek dedin 2.89 dan 3.24 görüldü.dün 3.08 de çıktın yine sahneye 3.17 kapadı .akşam yine çıktın ya sahneye bugün yine artı kaparsa şaşırmam.

6. Tarihi enflasyon verisi gelecekmiş ** suç bende senin gibi birini ciddiye aldık .vesteli polho yu kaptırdık .

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Ben tek bu hirsizlari bekleyecek kadar zengin degilim alarko ve algyo gectim bugun poldede cerezlik biraktim söylemis olim sanada sende takip et hisseleri .
    Otorite arkadaşa tam bir ay önce dedik gyo ve alarkodan güzel kazandık tek bir hissenin hala pişmanlık oldugunu anlamayan varmı sabır versin allah bu hissede olanlara.

8. Bi arızada bu ben şunu aldım ben bunu aldım ben para basıyorum oglum len git palavralarını başka yerde sat yarın öbür gün bi haber gelir ne hikmetse sende full polho olur **.bu iki kişi aynımı ahali niye ikisi engelli niye sırf ikisi yazıyor niye ikiside para basıyorum bu hissedeyim şu hissedeyim diye polhoda yazıyor

Sayfa 279/612 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •