Sayfa 284/1078 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
    Sistemin yapamadığı şey şu :
    insan psikolojisini bilmiyor.

Ruhsuz bir tavırla alıp, ruhsuz bir edayla vedalaşmak.
    Bunu yapmak lazım.

2. Birde adam kağıdı basmaya başlayınca resmen tahtanın altını boşaltıyor birde ben çıkmaya kalksam tabandan kazımak zorunda kalırlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Kolay gelsin üstad emeğine sağlık iyi akşamlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Üstad siteyle meşgul sanırım. Bugün kendisine izin verelim Haberlerden, gündemden bahsedelim Siz oradan çıkarım yapın bence.
    Uzun soluklu bir çıkış bu aralar biraz zor görünüyor.
    Geçtiğimiz ayda adı zikredilen ama bu aralar pek esamesi okunmayan "AFRİN" sanıyorum bizim için bir düşüş sinyali olacaktır.
    Bu aralar siyasi gündemde atışmalar var. Anamuhalefet lideri gerekli gereksiz çıkışlar yapıyor gündeme ekrana gelmek için diye düşünüyorum.
    Haberlere konu olan Amerikan vizesi daha uzun sürer diye düşünüyordu herkes ama "çabuk bitti"
    Bu arada 29-12-2017 haber bültenlerinde İran vatandaşlarına Türkiye seyahatleri ile ilgili uyarı verildi. Yani Türkiye de seyahatlerinize kısıtlama getirin tarzında.
    İran'da da bir şeyler oluyor "usul usul" halk ayaklanmasına benzer bir tanımlama yapılıyor ama nasıl ?
    Yunanistanda "darbecilerle" ilgili gelişmeler
    Ayrıca hiç bir sebep yokken Yunanistan ile kayalıklar üzerinden "kriz " hazırlığı var gibi bir izlenim edindim.
    Siyasi gelişmeler bu kadar çokken borsamızın koşa koşa gitmesini özellikle de yılsonu bilanço açıklamalarına daha çok zaman varken hafif sakin yatay seyretmesini bekliyorum.
    (Yatırım Tavsiyesi Değildir.Maksat sohbet muhabbet olsun)
    31-12-2017 tarihinde bir öngörüde bulunmuştum işte ilk sinyali verdi. Gerçi trend hala yukarı pozisyonda, bu sefer bizim pala testereye başladı kıyma edecek. Gene hisse bazında doğrmaya devam edecek. Nakit akışı ile ilgili sorun yoksa genede dikkali davranmak,dik durmak gerekecek. sisteme harfiyen uymak kaydıyla.

yenicem seni BİST

5.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

Bunu yapmak lazım.
    Duygusuz ve akıllı olmak lazım, daha önce saydığım gibi Sn. T/A, Sn. Don Kişot ve Sn. CasAUbon her seferinde tutarlı yorumlarla 2017 nin başından beri başarılı öngörülerde bulundular, bunları hep gördüm ama hiç faydalanamadım, hisse trendlerinden ziyade şu ana trendlere bile uygun hareket etsek iyi kazanmıştık ama olmadı yada yapmadık söz dinlemedik diyelim...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku

Birde adam kağıdı basmaya başlayınca resmen tahtanın altını boşaltıyor birde ben çıkmaya kalksam tabandan kazımak zorunda kalırlar
    Bunun için hisse kapasitesi çok önemli ya...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

Bunu yapmak lazım.
    Sistem 'i bu amaçla kullanıyoruz zaten. Duygu ile hareket edilecekse Sistem 'e ne gerek kalıyor ve Sistem ne işe yarıyor?!

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Kolay gelsin üstad emeğine sağlık iyi akşamlar.
    Teşekkürler... İyi akşamlar...

Sayfa 284/1078 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •