Sayfa 286/925 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Keşke bizdede tosun olsa bizimki hep kendine çalışıyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Keşke bizdede tosun olsa bizimki hep kendine çalışıyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ortak tarım kredi bence açığını gübretaş üzerinden kapatıyor.gübretaşın sahibi tarım kredi ama diğer sahibi halk onu es geçiyorlar..bizim tosun tarım kredi görünen....pazarlama ve yönetim gideri kalemi şaibeye açık bence...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    kendi açımdan brisa-doas-halkbank var ama bu hisselerin kısa vade birşey beklemek zor toplamak için uygun fiyatlar uzun vade için.....ytd
    USAK seramikte uzun vade icin iyi gibi ...Oda diplerde ve primsiz...Kafayı onada takmış durumdayım...🤔

YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by cesursovalye Yazıyı Oku
    USAK seramikte uzun vade icin toplanabilir...Oda diplerde ve primsiz...Kafayı onada takmış durumdayım...��

YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR
    ortak uşak benimde gözüme çarptı....gübretaş daki pazarlama ve yönetim gideri kalemi için ne düşünüyorsun ortak sence soygun kalemleri mi bunlar...

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    devlet şirketlerinde yatırım yaparken çok iyi düşünmek gerektiğini uzun bir zamandan sonra anladım....bugün halkbank aldık gerçi)
    ya arkadaşım Allah aşkına şurada dakika başı aynı şeyleri yazıp yazıp durma. Yahu senin başka bir işin gücün, ailen, arkadaşların veya hobilerin yok mu? Nasıl olsa her gün al sat yapan birine benzemiyorsun, biraz oluruna akışına bırak. Ben de çok sinirleniyorum bu hisseye girdiğim içim kendime, bu şirketin bu hale gelmesinden sorumlu olanlardan. Ama hem kendine hem bize bir iyilik yap bu kadar yazma ya. Allah aşkına burada hergün 30-40 tane gönderin var. Belki spek seni ve bizleri burada çıldırtmayı seviyor. İnan et senin de kazanmanı çok arzu ederim ama bunaltıyorsun insanları. Arada hepimiz sinirleniyoruz birşeyler yazıyoruz ama sen hergün ama hergün burada aynı şeyleri yazıp yazıp duruyorsun. Eline ne geçti şimdiye kadar burada ömrünü geçirerek sinir harbinden başka. Biraz oluruna bırak arada gel yaz. Üstelik sen zararda bile değilsin neden aselsan kadar yükselmedi diye sitem ediyorsun. Şu yaptığın Allah’ın gücüne gider ya. Bak zararda olan dolu insan var senin kadar ağlamıyor ya. Hem toplayacağım diyorsun, hem dipte diye hisse alınmaz diyorsun, bu hisseyi alan fıtık olur diyorsun sonra düştükçe alacağım diyorsun. Yani senin psikolojin de gitmiş. Sana gerçekten dost tavsiyesi şu hisseyle ilgilenmeyi takibi bırak biraz. Oluruna akışına bırak. Bir bakarsın birgün tavan tavan gider.

6. kalimero bu forumda topu topu 5-6 kişi yazıyoruz...hepimiz aynı düşüncedeyiz ve aynı şeyleri paylaşıyoruz sen kafayı bana taktın...şuan bu hissede konuşulacak konular senin için saçma gelebilir ama bize göre önemli konular...ben örneğin hiç grafik atmıyorum çünkü yukarı bir işaret yok boşuna ne grafiği atayım...sıkıntı anlamında şuan daha çok idari konular ön planda olduğu için yönetimi eleştiriyoruz..

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    kalimero bu forumda topu topu 5-6 kişi yazıyoruz...hepimiz aynı düşüncedeyiz ve aynı şeyleri paylaşıyoruz sen kafayı bana taktın...şuan bu hissede konuşulacak konular senin için saçma gelebilir ama bize göre önemli konular...ben örneğin hiç grafik atmıyorum çünkü yukarı bir işaret yok boşuna ne grafiği atayım...sıkıntı anlamında şuan daha çok idari konular ön planda olduğu için yönetimi eleştiriyoruz..
    Ortak zaten grafik bu şirket için geçerli değil ayrıca kalimero kardeş xtraderin samimiyetinden zerre şüphemiz yok paylaşımlarındanda birşeyler öğreniyoruz burda birbirimize destek olmamız lazım hep aynı gemideyiz

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak uşak benimde gözüme çarptı....gübretaş daki pazarlama ve yönetim gideri kalemi için ne düşünüyorsun ortak sence soygun kalemleri mi bunlar...
    Parayı dönüşü olmayan boş yerlere harcıyorlar...Acaba nerelere kimbilir...Bu kalemler düzelmeden bilanco çok zor düzelir...Vanayı kısmak lazım...Özelleştiseler alan coşturur şirketi...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 286/925 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •