Sayfa 286/636 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 5082 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Son dakika haberi... Türkiye Doğu Akdeniz'de atış eğitimleri için 2 yeni Navtex yayınladı
    Bunun anlamı nedıır.Ajanslara şımdı dustu
    Önemsiz dostum.1 aydan beri belki de 10.navteks bu.....!!!Piyasayı etkilemez....!!!

Etkileyecek olan olası bir it dalaşında taraflardan birisinin uÇağının düşürülmesi ....!!!

Bu arada taraf dediysek TARAFIMIZ BELLİ TÜRKİYEEEEEMMMMM......!!!!

Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Bir tek dolar ve Euro dan sıfır atılmadı önümüzdeki süreçte ben bekliyorum, mesela Euro 10,00 TL , çıkacak babayiğit birisi sıfırı attık diyecek Euro dan sabah bir kalkmışsın Euro 1 TL
    İyide euro 1 liraya duserken senın 1 lıranda o sabah 10 kurusa dusmesın sakın
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Önemsiz dostum.1 aydan beri belki de 10.navteks bu.....!!!Piyasayı etkilemez....!!!

Etkileyecek olan olası bir it dalaşında taraflardan birisinin uÇağının düşürülmesi ....!!!

Bu arada taraf dediysek TARAFIMIZ BELLİ TÜRKİYEEEEEMMMMM......!!!!
    KY lar bır anlık panık satısı yaparmı acaba

4.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Tatar kardesım demıssınkı bak FenerLEE sattıgı halde yazıyor.
    Sebebini acıklıyım.Diğer bolumlerde yazdıgımzda cıddı cıddı yazıyor gelen cevaplarda aynı dogrultuda cıddı oluyor. Ama burada yıne cıddı sekıld yazdıgımız cevaplarda sonunda bır espırı patlatıyoruz ve stres dagıtıyoruz. İşte bu bolum bana aile ortamını hıssettırıyorum.Sızlere kanım cok ısındı daha onumuzde maçlar var yazmaya devam edecem.Elımızde FENER hıssesı yok ama hala kalbımızı FENERBAHCE nın Fenerı aydınlatıyor
    Fenerlim elimizde Fener hissesi olsun ,olmasın burada yazmaya devam edelim...Bu yıl Fenerbahçemizi şampiyon yapalım....Maçları değerlendirelim burada....!!!!

Borsa fiyatı önemli değil.....Sportif olarak şampiyonluğu bu forumda yaşayalım bu yıl.....!!!!

Fenerlim elimizde Fener hissesi olsun ,olmasın burada yazmaya devam edelim...Bu yıl Fenerbahçemizi şampiyon yapalım....Maçları değerlendirelim burada....!!!!

Borsa fiyatı önemli değil.....Sportif olarak şampiyonluğu bu forumda yaşayalım bu yıl.....!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    KY lar bır anlık panık satısı yaparmı acaba
    Yok yahu etkisi SIFIR .Rahat ol....!!!!

DOW kudurdu zaten 29100 oldu.....Bizim borsa yarın en az % 0.50 artıda açar bana göre...!!!!

Yok yahu etkisi SIFIR .Rahat ol....!!!!

DOW kudurdu zaten 29100 oldu.....Bizim borsa yarın en az % 0.50 artıda açar bana göre...!!!!
    Tamam ozaman ben yatmaya gıdıyorum rahat uyuyabılırım ozaman iyi geceler

8.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Tamam ozaman ben yatmaya gıdıyorum rahat uyuyabılırım ozaman iyi geceler
    İyi geceler dostum.....Herkese iyi geceler......!!!!!!

Sayfa 286/636 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •