Onemli Gunler Banner
Sayfa 29/972 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 225 - 232 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. altında kampanya 309 tl son indirim

2.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Margin call neydi sabah jmk ustad aciklamisti sanki ama bulamiyorum simdi ?

Mustafa ustad ,bu ay yeni dagilim tablosu yapmayi dusunuyor musunuz ?

Ustadlar bir de TMG fonu hakkindaki dusunculeriniz nelerdir ?
    Üstadım bu ay dağılım raporu yapmayacağım malesef.

3. Şant Manukyan' dan
    "Altin 4.0%, gumus ise 7% asagida seyrediyor.Euro ise 1% asagida. Dolar kriz basladiginda altin dahil hic bir varligin kurtulamayacagini cok kez tekrarladigim icin neden dustukleri* konusuna girmiyorum.* "Fed para basiyor" sacmalagini da bir kenara birakiyorum. Bugunku repo ihalesine bakmak faydali bir bilgi saglayabilir. Ekte gorduğunuz uzere potansiyeli yuz milyarlarca dolar olabilecek bir ihalede 41 bn dolardan bahsediyoruz. Rakamda bir hata yok sadece 41 milyar dolar. Sorun nedir? Teminat .... Repo krizi sirasinda vurguladigim bir nokta vardi "UST sadece biz olumluler ve TV yorumculari icin guvenli limandir, finansal sistemde ise teminat piramidinin zirvesinde bulunur" . Atacaginiz her adim teminat kalitesine bagli ve su anda likiditeye ihtiyaci olanlarla teminata sahip olanlar farkli kesimler. Fed bilancosu kac trilyon olursa olsun rezervlerin buyuklugu bu durumda ise yaramaz (bu ortamda bankalar hareket etmeyeciği icin) .

Ikinci kritik nokta, hafta basinda dikkat cektigim basis swaplar dolar lehine hareket etmeye devam ediyor. Yuksek bir tepeye ciktiginizi umuyorum. Dolar lehine hareket etmek ne demek? Fed faiz indirimlerinin hic bir anlami yok demek. Basis bu hareketini surdururse 18 Mart indiriminin de hic bir anlami olmayacak cunku piyasa dolar oranını "yukseltiyor"... Fed repo ve faiz oranını dusurerek beklemeye gecemez... Daha fazlasini yapmak zorunda ya da virus korkusu yatisacak. Yoksa..."

4.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    altında kampanya 309 tl son indirim
    Altın için İslam Memiş 297 rakamını veriyor ben de 300 altına gelirse alıcıyım. 340 da satış fiyatı. Kısmet artık

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Eib 0.46.......
    güzel... 👏👏

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Şant Manukyan' dan
    "Altin 4.0%, gumus ise 7% asagida seyrediyor.Euro ise 1% asagida. Dolar kriz basladiginda altin dahil hic bir varligin kurtulamayacagini cok kez tekrarladigim icin neden dustukleri* konusuna girmiyorum.* "Fed para basiyor" sacmalagini da bir kenara birakiyorum. Bugunku repo ihalesine bakmak faydali bir bilgi saglayabilir. Ekte gorduğunuz uzere potansiyeli yuz milyarlarca dolar olabilecek bir ihalede 41 bn dolardan bahsediyoruz. Rakamda bir hata yok sadece 41 milyar dolar. Sorun nedir? Teminat .... Repo krizi sirasinda vurguladigim bir nokta vardi "UST sadece biz olumluler ve TV yorumculari icin guvenli limandir, finansal sistemde ise teminat piramidinin zirvesinde bulunur" . Atacaginiz her adim teminat kalitesine bagli ve su anda likiditeye ihtiyaci olanlarla teminata sahip olanlar farkli kesimler. Fed bilancosu kac trilyon olursa olsun rezervlerin buyuklugu bu durumda ise yaramaz (bu ortamda bankalar hareket etmeyeciği icin) .

Ikinci kritik nokta, hafta basinda dikkat cektigim basis swaplar dolar lehine hareket etmeye devam ediyor. Yuksek bir tepeye ciktiginizi umuyorum. Dolar lehine hareket etmek ne demek? Fed faiz indirimlerinin hic bir anlami yok demek. Basis bu hareketini surdururse 18 Mart indiriminin de hic bir anlami olmayacak cunku piyasa dolar oranını "yukseltiyor"... Fed repo ve faiz oranını dusurerek beklemeye gecemez... Daha fazlasini yapmak zorunda ya da virus korkusu yatisacak. Yoksa..."
    dolar daha da yükselecek mi demek istiyor bir dolar rallisi mi bekleniyor? alalım bizde neyimiz eksik

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Eib 0.46.......
    Varmi o kadar full gozde mi aldilar bunlar ne yaptılar

8.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    dolar daha da yükselecek mi demek istiyor bir dolar rallisi mi bekleniyor? alalım bizde neyimiz eksik
    Dolar/TL' den ziyade global bir dolar rallisini uzun zamandır bekliyor Şant Manukyan.

Sayfa 29/972 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •