Sayfa 292/1002 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Viop XXXVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    daha 1 ay önce dolar 10 liraydı...

şimdi 13 lira c.b düşürdü diye davul zurnalı kutlama var...

spek tahtalarında ky nerde düştüğüne bakar nerden çıktıgına değil buda onun gibi..

abi biliyomusun 30liradan 20 ye düşmüş çok düşmüş...

ya arkadaş o düşmüş dediği şey geçen ay 10 liraydı...

20 lira 10 liraya göre %100 artmıs orayı görmez 30 dan 20 ye düşmüşü görür...

dolardada öyle 18 den 13 e düşmüşmüş...

eee geçen ay 10 liraydı...

düştümü çıktımı?
    Aynen.
    Dolar 13 e düşmedi.
    İktidar partisi ve cb el ele doları 8.5 dan 13tl ye çıkardı.
    Dolar 3 ayda %50 yukarı gitti...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Bizde hile yapan adamı severler.
    Kurnaz adamı severler.
    Şark ta hayat böyledir.
    Hayata hep savaş havasında bakılır..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. Pozisyon açacaklar londra swap faizlerinide takip edin ,
    bu işler zincirleme hareket edip , zincirleme dengelenmeye gider ,
    buda katalizör olsun önünüzde
    bunları bilmişlikten değil , ayın 10 da söylediğimiz gibi stratejinizi oluşturmanız için görüşümü paylaşıyorum.
    Ayın 10 da yazdıklarımızı , kazannın doğurduğunu,kredili işlem yapanlar dikkat etsin dediklerimizi alanlar selden etkilenmeyip yükseğe çıkmışlar gelen msj lardaDediğim gibi biraz duyum, biraz kendi stratejimiz ,biraz teknik, biraz bademcuk takibi derken oyunda kendimize yer bulup doğru hamle peşindeyiz , yarışmacı arkadaşlara, goy goy culara, teknik yok diyip sabah akşam graf koyanlara başarılar.

4.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    bi parti daha aşağı yapar
    shrefsizlerden bi parti mal daha gelecekse aşağı yapar.. ama akyatırım garan tahtasında 4 milyon lot sattıktan sonra, döndü aldı 1,5 milyon lot.. yabancı ordinosu bittiyse, alışları kendine yapmıştır..

bence bitti ordino, başka bazı tahtalarda hala devam ediyordur yada bekliyorlar- daha satacak malı mı var bu it soyluların diye

5.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    adam 40 sene evvel demiyor, adam örtülü faiz artışı demiyor, zekice kurgulanmış ürün diyor..
    adam zaten muhalif, övmesini beklemiyoruz, o yüzden kısa vade diyor, orta vade diyor, riskli diyor falan filan diyor, bunları da demese parça pinçik ederler adamı o mahallede
    CHP, iyi parti iktidarın popülizmin peşine takılıp esnaf ziyaretiyle ona buna destekler, kara kış fonu, yok marketler 10 ürünü ucuza satsın gibi saçma sapan beyanlarla oyalanıyor. Ortada neler yapacakları ile ilgili bir ekonomik program yok. E tabi böyle olunca akp den kopan seçmende kararsız olarak heran partisine dönmeye hazır bekliyor. Hükümetin eli herşeyi kontrol eden olarak güçlü. Zaten devletten bir şekilde destek alarak yaşayan kesim ciddi bir oy deposu. Bunların fikri değişmez.
    Muhalefetin gerçekten kazanmak istemediğini düşünmeye başladım. Ana muhalefet partisi başkanı çıkmış esnaf bakanlığı kuracağım diyor. Aptal herif önümüzde 10 yılda esnaf kalacak mı? Herşey eticarete dönüyor, markete bile gitmene gerek yok, internetten seç adam deposundan yüklesin getirsin. İleride kalacak esnaf da berber, kuaför, tesisatçı vb ustalık el emeği vb satan esnaf olur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Aynen.
    Dolar 13 e düşmedi.
    İktidar partisi ve cb el ele doları 8.5 dan 13tl ye çıkardı.
    Dolar 3 ayda %50 yukarı gitti...
    Bende aynı fikirdeyim. Hele 18 i gördüğü gün akşama bunun açıklanması. Onlar USD 18 görmüş şuan 12 ben bu mevduata geçersem hem 18 i görünce o farkı alacağım hemde hiç bir riskim yok en kötü %14 faiz alacağım. Ama RTE faizi tek haneye indireceğim dediği için orada kıllandılar

7. Gram ahlakı olan troller şunu kabul etsin...bu hareketi neden dolar 13-14-15-16-17-18 diye giderken yapmadın...neden bekledin...zaten 13-14 isteyen kendileriydi diyeceksiniz..o zaman 14 geçilince ya da 15 te yapsan...biliyoruz ki hazırlıklar haftalar önce yapılmış..reklam filmi bile çekilmiş yahu..bir biz duymamışız yani..saray kadrosu, yandaşı vs herkes biliyormuş mevzuyu.

intikam denecek..dolar alanların eli yansın istendi denecek...ama altın alanın da, araba alan satanın da neredeyse toplumun elinde para ya da mal olan neredeyse tümü etkilendi bu işten.

peki burada eli yanan, bir şekilde canı acıyan dönüp oy verir mi sana...burada tasarım hatası yapıldı bence.

bir karar aldım...eskiden siyasi görüşü nedeniyle kimseyi dışlamıyordum..elimden geldiğince yardımcı oluyordum..artık kardeşim bile olsa salakça destekleyen kimseyle işim olmaz..herkes kendi salaklığının neticesine katlansın..yakınım bile olsa destek olmazk, bu sapkın düzene destek olmak manasına geliyor maalesef.
    Son düzenleme : Cautionary; 22-12-2021 saat: 12:23.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Teknik le bu düşüş yakalanmazdı diyen garibanlar...
    Sadece Macd cci ort ve rsi bakarak teknik analize b*k atıp durmayın ...

5 13 ort. 9 21 ort ile aksiyon alınsa her türlü herkes başarırdı bu işi...
    Şeffaf olun biraz mert olun..
    Babalar gibi diyorum BOZKURT yazdım..
    SAT verdi sistemim..trendde oturan sistem bu..ben uymak istemedim o ayrı..

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben yiğidi öldürüm ama hakkını yemem oyunagelen abi
    O konuyu aydınlatmıştın, sistem satta
    Teknik diye bişii yok diyene ve çamur atana kafasına terlikle vur
    Memedabi tekniği çok yüksek bir abimiz, bakma sen onun teknik diye bişii yok dediğine
    Bol kazançlar.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Sayfa 292/1002 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •