Sayfa 300/1002 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Şu an 148 cent seviyesindeyiz. 18 Ekim'de yükselişe başlamadan önce en düşük seviye 152 cent idi ve yükseliş sonrası 170 cente gelmiştik. Naci Ağbal görevden alındığında en düşük 158 cent görmüşüz. Onun üzerinde iki dönem geçirmişiz iki dönem bilançolar iyi gelmiş ve şu an 148 cent seviyesindeyiz. Yabancılar bugün de satıyorlar. Ben salt dolar artışına bağlayamıyorum. Dolar artsa da mevcut seviyemiz yüksek değil, buna rağmen satış var.
    msci endeksinden çıkarılma muhabbeti de var yine..

ama bir günde yüzde 15-20 primi görünce refleksif satış, yılsonu portföy performansını yüksekten kitleme refleksi.. zaten 1-2 gün sonra bütün foncular noel tatiline çıkacak, son günleri bunlar

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    bu bilinmezlik ortamında ve kanayan yaraya acil pansuman yapılmıştır denen programa güvenip kim pozisyon değiştirecek..
    algı için 1.7 milyar dolar sattın diye güven mi aldın yani..
    18,4tl çıkmış USD yi bir günde 12 tlyedüşürüp gelin faize koyun diyecekler, insanlar şu an çok sinirli ben bu iş pek tutmaz diyorum.
    Devlet vatandaşını ve yatırımcısını düşüş ve yükselişlere karşı korulamıylı, örnek SAR pandemiden beri 14/15 arası gezip duruyor.

Bide faiz maiz yoktur.
    Nass gider
    Mevduat kazançı gelir..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Dolar iyi de düşmüşken kesin faiz indirimi olacak hemde en az 200 puan ..
    Ben olaya sizin gibi bakmıyorum RTE son mermisini attı 18 üzeri ekonominin tamamen ne hale geleceğini gördü , enflasyonun hiper konumuna geçeceğini gördü , bu yüzden dengeyi sağlayıp o şekilde hareket edecekdir.
    Hesaplarında Turizm sezonuda vardır o zamanlar kur daha aşağılara gelme olayı mevcut , döviz girişi vs önünü görmek isteyeceklerdir 1-2 ay.
    dipnot dolar 10 altına gelirse ha ozaman olabilir faiz indirimi

5. siyasal islamcı ve dolar ile ilgili bir yazı yazacaktım abkadan korktum...

siyasal islamcı söylemini salt islama saldırı anlıyor...

6. Nasıl siyasal islamcılar acımadı ki, acımadı ki yapıyor...şu son operasyonu da beğenmeyen muhalifler aynı kafada...bakın oy veren en yakınıma bile rest çekme pozisyonuna geldim, bu kadar nefret doluyum.

ama son operasyonda amaçlarına ulaştılar. yok 8 den geldi, millet 8 i değil 18 i hatırlar..zaman kazandılar...akılları varsa seneye yaz aylarına erken seçimi getiriler...anket çalışmaları bugünden başlamıştır...kazanacaklarını anladıkları an sandık gelir.

ha, herşeye rağmen bu oprasyon kan kaybını durdurur, hafif toparlanma getirir..öyle kazanma noktasına getirmez bence...bu nedenle büyük ihtimal zamanında seçime gideriz...o zamana kadar da kim öle kim kala.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    markete sebze almaya çıktım...bırakın indirimi vallahi yine bindirim var...temizlik malzemeleri, deterjan, wc kağıdı falan yine saplamışlar...bu nasıl iş yav?

bir de bunun üstüne yeni yıl zammı saplarlar ohh misss...

Sayfa 300/1002 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •