Sayfa 302/852 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

Eksi 3,21 le iyi alıştasın

3. Arkadaşlar bugün ekrana bakma şansım olmadı. Sona yaklaştıkça ortalık karışmış biraz. Yarın büyük gün diyebilirmiyiz acaba. Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by mesutctn Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bugün ekrana bakma şansım olmadı. Sona yaklaştıkça ortalık karışmış biraz. Yarın büyük gün diyebilirmiyiz acaba. Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yarın çarşı pazar ayakta kalmaya çalışacağız ytd

5. Ek 6508
    Yatırım finans topluyor her gün 300-500

6.  Alıntı Originally Posted by lpö Yazıyı Oku
    Ek 6508
    Yatırım finans topluyor her gün 300-500
    Ek 6509
    Toplam işlem hacmi neden farklı açıklayabilecek bir arkadaş varmi

7. bırakın bu migros hissesi verecekmiş palavralarını.sizi burada gaza getirmek isteyen provakatörü iyi tanırım.adamlar mal mıdır ki 25 kuruşa aldığı hisseye migros versin de enayilik etsin? isterse borsa kotasından çıkarır hisseyi.ki zaten de bunu yapacaktır.bu hak için yeterli keriteri var.ama dediğim gibi burada bir provakatör var maldan çıkamıyor.habire senaryo üreterek yatırımcıyı aldatıyor.çoğunuz bunu tanır.ayda bir toplantı yapıp borsa yatırımcılarına hisse pazarlar.kan emici vampir lakaplıdır.onu tanıyan tanır.tanımayan da benim gibi kazık yiyince tanır merak etmeyin.ondan kurtulduktan sonra borsadan para kazanmaya başladım

8.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bırakın bu migros hissesi verecekmiş palavralarını.sizi burada gaza getirmek isteyen provakatörü iyi tanırım.adamlar mal mıdır ki 25 kuruşa aldığı hisseye migros versin de enayilik etsin? isterse borsa kotasından çıkarır hisseyi.ki zaten de bunu yapacaktır.bu hak için yeterli keriteri var.ama dediğim gibi burada bir provakatör var maldan çıkamıyor.habire senaryo üreterek yatırımcıyı aldatıyor.çoğunuz bunu tanır.ayda bir toplantı yapıp borsa yatırımcılarına hisse pazarlar.kan emici vampir lakaplıdır.onu tanıyan tanır.tanımayan da benim gibi kazık yiyince tanır merak etmeyin.ondan kurtulduktan sonra borsadan para kazanmaya başladım
    Nasil yani?

borsa ogrencisiyim ogreniyorum

Sayfa 302/852 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •