Sayfa 303/1032 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Bide bu "borç" takıntılıları vardı o zaman, halâ da varya...Neyse...Mesela ENKAI'nın 6 milyar yükümlülüğü var, bunu görür ama 32 milyarlık varlıklarını görmez...Kamu ya da Özel fark etmez; neticede bilanço okuması aynıdır...Borçlara bak eyvallah...De, özkaynaklara da bak kardeşim...ENKAI'dan örneklersek, özkaynakları geçen yıl 21 milyar bu yıl 25 milyar...

Yok...Ben 6 milyar'a bakarım...

Eyii, bak ...Ama sonra mee deme ..

Aha buda "rezil yönetilen" HALKB...Son 4 yılda 2 kat artmış öz kaynaklar...Avrupa'da tek 1 tane yok böyle rasyo...Varsa yaz bir zahmet trendciğim… Bilelim...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

2.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku

Yakışır "Halk"ımın bankasına,

Hisse fiyatlarına da yansıdığı günlerin tez zamanda gelmesi temennimiz...

Asla ytd

3. Piyasa erbabı tecrübelileri de cesetlerin arasında görmek mümkün olabilir bazen...
    Hisse fiyatı subliminaldir...Algıdır...

Mesela trendciğim aldı attı kenara...Trade yapmam dedi, fiyat önemli değil dedi...Aynı günlerde aynı fiyattan aynı miktar alıpta "yok ben fiyata bakarım, alır satarım abi" diyenlerin çok büyük bir kısmının elinde an itibariyle % 25 daha az hisse var...

Nerdenmi biliyorum...Ben bilirim...Buram buram ceset kokusu geliyor, tanırım bu kokuyu...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Nerdenmi biliyorum...Ben bilirim...Buram buram ceset kokusu geliyor, tanırım bu kokuyu...
    Sen de morgcu mu ciktin yetkisiz hocam?

Bana gore yanlis oyle kenara atip beklemek bu kadar enflasyonun oldugu yerde. Verimsiz. Islem yapmak gerekli
    Ama tabi ki isini bilene biz birsey soyleyemeyiz.

5. .

Kenara at bekle derken unut anlamında değil...

Trendhound bu konuda uzmandır abi...Timsah gibi avını sessiz ve hareketsiz bekler; kulağını dayasan kalp atışını duyamazsın o derece...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

Halkbank ta vadesiz hesap açtırdım , işler istediğim gibi gitmezse stop umu koydum kapatıveririm hesabı ;)

Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır

7. Uzun yıllar Devlet te çalıştım...Çalışmaya devam yaw...Hay ben böyle işin...

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    .

Kenara at bekle derken unut anlamında değil...

Trendhound bu konuda uzmandır abi...Timsah gibi avını sessiz ve hareketsiz bekler; kulağını dayasan kalp atışını duyamazsın o derece...
    Kazancin bol olsun! Yakisir. Sagol yolladigin icin bilgileri.

Nasil bir benzetme o ya!

Sayfa 303/1032 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •