Sayfa 307/891 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. 1.08-1.09 yap sonraki 5 dakikada 1.02 ye düşür sonrada 1.05 son olmak üzere 1.06 satış kapat kıllanmamak mümkünmü Sayın Atik ama sıkıntı yok alıştık bunların serseri mayın manevralarına herşey beklenecek bir insan ne zama güven verdiki o yüzden daima değneğimi arkada tutarım tedbir amaçlı daha evvel söyledim ya adı çıkmış dokuza inmez sekize hayırsızın neyine güveneceksin be kardeşim..Allah,bize laiyik görüp yapacağı her hayırsız işi eline ayağına dolaştırsın yok eğer hayırlı düşünceleri varsa Allah yolunu açık eylesin..Yarınki güne Ya Allah Bismillah diyorum.. Allah nasip etsin bizide görelim neler yapacakmış....Yaptıklarıyla canımızı yakacağı kadar yaktı resmen ömrümüzü yedi daha fazlasına Rabbim müsaade etmesin İnşha Allah..Amin...Al sat tavsiyesi asla değildir...Sayın TTolga ferahlık veriyorsun sağolun ..Dilerim biz endişelerimizde yanılırız sen haklı çıkarsın..

Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Pandemiden sonra bir kötüleme akımı başlattılar. Hisse dibe vurduğu zaman tehdit haberleri düştü medyaya hatırlarsan. Noldu? İnsanlar ürktü. Uzak durdu. Hatta kimileri de korktu elindekini sattı. Halbuki bu süreçte yabancı ihlas toplamaya başladı. Şaka gibi ama gerçek. Yabancı ihlas aldı. İhlas düşeni 2016 mayısta kırdı. O günden beri yükseliş trendinde. İniş çıkışlar oldu ama yön yukarı. Üç kapanış oldu galiba 1 in üstünde. Bu beni çok umitlendiriyor.
    Muhteşem bir teknik takip sonucu analitik nefis bir yorum. Teşekkürler.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    1.08-1.09 yap sonraki 5 dakikada 1.02 ye düşür sonrada 1.05 son olmak üzere 1.06 satış kapat kıllanmamak mümkünmü Sayın Atik ama sıkıntı yok alıştık bunların serseri mayın manevralarına herşey beklenecek bir insan ne zama güven verdiki o yüzden daima değneğimi arkada tutarım tedbir amaçlı daha evvel söyledim ya adı çıkmış dokuza inmez sekize hayırsızın neyine güveneceksin be kardeşim..Allah,bize laiyik görüp yapacağı her hayırsız işi eline ayağına dolaştırsın yok eğer hayırlı düşünceleri varsa Allah yolunu açık eylesin..Yarınki güne Ya Allah Bismillah diyorum.. Allah nasip etsin bizide görelim neler yapacakmış....Yaptıklarıyla canımızı yakacağı kadar yaktı resmen ömrümüzü yedi daha fazlasına Rabbim müsaade etmesin İnşha Allah..Amin...Al sat tavsiyesi asla değildir...Sayın TTolga ferahlık veriyorsun sağolun ..Dilerim biz endişelerimizde yanılırız sen haklı çıkarsın..
    Reisim imkb de tahtası kapanan kim varsa bu tip hezeyanlar normaldir. Bize bu saatten sonra yokuşun inişi ile hissenin gidişi lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Reisim imkb de tahtası kapanan kim varsa bu tip hezeyanlar normaldir. Bize bu saatten sonra yokuşun inişi ile hissenin gidişi lazım.

Hayırlı sabahlarınız olsun..Tüm temenni ve dualarınızı Allah kabul eylesin..''Reisim imkb de tahtası kapanan kim varsa bu tip hezeyanlar normaldir. Bize bu saatten sonra yokuşun inişi ile hissenin gidişi lazım''. Kıymetli kardeşim,çok haklısın manevi anlamda destek oluyor gönül ferahlığı veriyorsun..Sağ olasınız..Selamlar...

5. Memsa topiğinde Kardeşimiz Faruk Ak hakkında yapılan sevgi dolu yorumları gördüm biraz önce ayrıca videoları ve çocuklarıyla resimlerinide gördüm resmen içim parçalandı beynim yandı üzüntüden ..Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, belliki güzel insandı ruhu şad olsun..

Yorumlardan alıntıdır:
    9 Yıldır #memsa mağduru
    7 Yıldır #ihlas mağduru derdi kendisine Faruk Ak. Tek derdi kaptırdığı parasını kurtarmaktı, kalbi daha fazla dayanamadı maalesef.Daha fazla kazanmak uğruna onu bu strese sokanlar, umarım onun ve resimdeki yavrunun hesabını öte tarafta verirsiniz.

Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Memsa topiğinde Kardeşimiz Faruk Ak hakkında yapılan sevgi dolu yorumları gördüm biraz önce ayrıca videoları ve çocuklarıyla resimlerinide gördüm resmen içim parçalandı beynim yandı üzüntüden ..Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, belliki güzel insandı ruhu şad olsun..

Yorumlardan alıntıdır:
    9 Yıldır #memsa mağduru
    7 Yıldır #ihlas mağduru derdi kendisine Faruk Ak. Tek derdi kaptırdığı parasını kurtarmaktı, kalbi daha fazla dayanamadı maalesef.Daha fazla kazanmak uğruna onu bu strese sokanlar, umarım onun ve resimdeki yavrunun hesabını öte tarafta verirsiniz.
    Duanız kabul olsun reisim. Hiçbir zulmü karşılıksız bırakmayan rabbime sonsuz teşekkür ederim.

7. Bugün çok önemli diye düşünüyorum. 1.11 i hacimli geçip üzerinde kapanış yapmalı. Bu durum gerçekleşirse önü açık. Hızlı yükselişler olabilir. Geçilemezse aşağı doğru epey gevşeme olur gibi görünüyor. Umarım birinci seçenek gerçekleşir. Aksi takdirde stoploss yapmak gerekiyor.

8. Yıllarca garip bırakılmış ,mağdur ve istismar edilmiş İhlas Holding ,Kır artık zincirlerini deki; Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
    Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım?? Haydi bakalım inşallah..

Sayfa 307/891 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •