Onemli Gunler Banner
Sayfa 311/1000 ÝlkÝlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,481 - 2,488 arasý.

Konu: Viop - XXVI

Ekonominin çarkýný bozdular.
    Enfasyon altýnda faiz verip her þeyin fiyatýný yükseltirler eve taþa topraða arabaya saldýrdý.
    Cari açýðý pompalandý.
    Bütçe açýðý hortladý.
    Tek çözüm ekonomiyi rayýna oturtmak için faiz enflasyon dengesine dönmek piyasayý normalleþtirmek.

SNE-LX1 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlýðýn basit temel taþýyým.
    beni yýkan kendi saltanatýný yýkar.(þahanþahna)

2. Mb baskanina kalsa dogru karar verecegi suphesiz hatta hep o verseydi dolar buralarda olmazdi
    Kim veriyor kararý o ? Kim batirdi ulkeyi o ? Bugun neden dolar shortlarken korkuyoruz ? Onun yuzunden
    Baskanlik sistemi ulkeyi iflas ettirdi resmen

3.  Alýntý Originally Posted by vicente Yazýyý Oku
    Son 45 dakikada 120 bin yeni vaka aciklandi
    Bugun 450 bine dogru gidecek gibi vakalar
    Basta turkiye gibi dogru aciklamayalanlar da eklenirse hergun en az 1 milyon kisi hasta oluyordur
    Bu yangin üfleyerek sonmez sýký onlemler gelmeli
    438 bin yeni rekor
    Haftaya 500 bin uzeri
    Almanya bile 10 bin uzeri ile rekor kirmis
    Fahrettin in 2 binine kendi inanmiyor 15 kati rahat var
    Havalar yeni soguyor kitada
    Onlemler acil gelmeli
    Dax i mezbahaya alýyoruz

Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    75 baz puan artýþ ile 10,25’den 11’e çýkmasýný bekliyorum.
    Arttý mý arttý. Enflasyon rakamýnýn bir týk altý.
    11 düz bir rakam. Mis gibi.
    Tamamdýr.
    Ben de 300 baz puan bekleyenleri anlamýyorum. Yahu, en berbat zamanda bile ýkýnarak 200 baz puan artýranlar mý hemen 300 artýracak. Mali piyasalar ne hale gelir o zaman. Eðer artýþ olacak ise 75-175 aralýðýnda olur, olursa o da. Olursa, dolar da zorla 7.68-7.73 arasýna pin bar atýp yoluna devam eder diye düþünüyorum.

Bu arada ekonomimiz çað atlamýþ, G10 a girme yönünde büyük hamle yapmýþýz, halkýmýz refah içinde yüzüyor.

Alýntý Originally Posted by YSFKRM Yazýyý Oku
    2002 - 2013 yýlý kýyaslamasýEk 26161

SM-J410F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : JAS; 22-10-2020 saat: 09:20.

5.  Alýntý Originally Posted by JAS Yazýyý Oku
    Ben de 300 baz puan bekleyenleri anlamýyorum. Yahu, en berbat zamanda bile ýkýnarak 200 baz puan artýranlar mý hemen 300 artýracak. Mali piyasalar ne hale gelir o zaman. Eðer artýþ olacak ise 75-175 aralýðýnda olur, olursa o da. Olursa, dolar da zorla 7.68-7.73 arasýna pin bar atýp yoluna devam eder diye düþünüyorum.
    300 bekleyenleri ben de hiç anlamýyorum.
    Faiz haberinden önce bir gaz haberi gelir mi acaba?

Viop - XXVI

Alýntý Originally Posted by JAS Yazýyý Oku

Bu arada ekonomimiz çað atlamýþ, G10 a girme yönünde büyük hamle yapmýþýz, halkýmýz refah içinde yüzüyor.
    Geçen toplantý öncesi aracý kurumu arayýp beklentiniz ne diye sordum arttýrým beklemiyorlardý. Þimdi birden herkes arttýrýmdan emin oldu. Þimdi geçen sefer arttýrým beklemeyenler ne olduda birden ikinci artýrýmdan emin oldular onu çözemedim.

https://m.youtube.com/watch?v=ybnSkX5pHow

“AA Finans'ýn Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasý'nýn (TCMB) 24 Eylül Perþembe günü gerçekleþtireceði Para Politikasý Kurulu (PPK) toplantýsýna iliþkin anketine katýlan ekonomistlerin büyük çoðunluðu politika faizinin sabit býrakýlacaðýný tahmin etti.”

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/aa-...landi-/1980290

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    O egeli ben deðilim

7. Faiz kararýndan sonra artýk globaldeki düþüþleri fiyatlamaya geçeriz. 200 puan artsa bile bence bu fiyatlara girdi yukarý yönlü ataklarý sýnýrlý olacaktýk. 136,000 ve üzerinden þort deneyebilirim

8. Tesvik olmayacak ama saat 4 e dogru tesvik yalani gelir abd den klasik hergun

Sayfa 311/1000 ÝlkÝlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •