Sayfa 316/992 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Atatürk'e hakaret eden yabancı uyruklu densiz'in vakfına da IBB'nin 5 milyon TL bağış yaptığı iddia ediliyor. Tam rezalet.

https://twitter.com/gazetesozcu/stat...93485245087744
    İmamoğlu'ndan önce yenilen halt bu ,dikkatini çekerim.Kimbilir daha ne pislikler dökülecek ortaya ,belediyeyi kaptırmamak istemelerinden belli.

2. Mevduat stopaj gelirleri, devlet bütçesinin ne kadarını oluşturuyor bilen var mı? Devletin buradan bir fedakarlık yapması şu anda gerçekçi mi bir bakmak lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bu arada türkcell demişken Şunu belirtmek isterim. yıllardır türkcell faturalı hat kullanıyorum. inanın bizi soyuyormuş bu firma. türk telecoma geçiş yaptım inanırmısınız 3te 1 fiyatına üstelik türcellde 5 gb olan netim burda 10 gb oldu. hiçte çekimde sorun yaşamıyorum interneti daha hızlı diyebilirim bilginize.
    evet 10 gb ama kullanabilirsen ben 15 gb tekliflerini ret edip turkcelle geçtim

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Mevduat stopaj gelirleri, devlet bütçesinin ne kadarını oluşturuyor bilen var mı? Devletin buradan bir fedakarlık yapması şu anda gerçekçi mi bir bakmak lazım.
    Kabaca 1 Trilyon TL miktarındaki TL Mevduattan 30 milyar TL stopaj geliri geliyor. 1.2 Trilyon TL miktarındaki döviz mevduatından ise 10 milyar TL civarında bir stopaj geliri elde ediliyor.

Devlet bu bağlamda döviz mevduatına uyguladığı stopaj vergisini teşvik ederek bu ürünün daha çok tercih edilmesini sağlıyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Mevduat stopaj gelirleri, devlet bütçesinin ne kadarını oluşturuyor bilen var mı? Devletin buradan bir fedakarlık yapması şu anda gerçekçi mi bir bakmak lazım.
    Fedakarlığı eşel mobil vb.'den yapmamaları lazım. Enflasyona etkisi %0.9'muş TCMB başkanının beyanatı.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    evet 10 gb ama kullanabilirsen ben 15 gb tekliflerini ret edip turkcelle geçtim
    Ne demek kullanabilirsen. kullanıyorum ya hatta her çarşamba sil süpür var ordanda her çarşamba en az haftalık 1 gb siliyorum kazanıyorum. sorun yaşamadım.

Sayfa 316/992 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •