Sayfa 316/946 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

ekmek makinası var 250 ila 600 tl arasınd afiyatla satılıyor sen malzemeleri koyuyon gerişsini makina hallediyor emekliliği bekliyorum bende başlayacağım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Ekmekler zaten zamlanmış idi.
    Gramajlarına bakılırsa.
    Eskiden bir şeffaf poşete iki ekmek zor girer idi.
    Şimdi poşet üçüncü ekmeği almaya meyilli.

3. Çocuga ekmek yedirmiyoruz bizde haftada 5 - 6 dilim anaca yiyiyoruz.Bunun için sabit sermaye yatırımına gerek yok ama erişte kesme makinası almak istiyorum.

4. İthal muzun fiyatları çok arttı.
    Hem de artık çikita da değiller.
    Migros 14.75 idi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Demek yine abdestli bir mümine ihtiyaç duydunuz . Tamam tamam.

Ya arkadaş siz neden kendi ekmeğinizi yapmıyorsunuz da nerede ne şartlarda üretildiği belirsiz hamurumsu şeyleri yiyor ve yediriyorsunuz.
    Az büyüklerinizi örnek alın yahu , mesela sayın Başkanımız ekmek için kurumlarını Beştepe ekmek fırınına mı gönderiyor, hayır kendisine özel yaptırıyor.

Sizde yapın, çok basit bir şey. Su , un , maya . 5 su bardağı un , 1 su bardağı su , 1 yemek kaşığı un . Karıştır, at fırına 220 derecede 40 dakikada pişer.

Üstelik çocuklarınız için istediğiniz gibi zenginleştirin ekmeğinizi, kuru yemiş ekleyin , su yerine sütle yapın isterseniz . Ohhh mis ve tertemiz . Hem de fırından alacağınız ekmeğin yarı fiyatına.

Ya bu insanlar hiç rasyonel değil ya . Hem temiz hem ucuz diyorum, daha ne olsun.

Yemen yengeye söyleme, kalk kendin yap zor bir şey degil. Fırıncıların çoğu erkek değil mi ? Hadi tembellik yapma, çocukların için yap.
    Kurumlarını değil korumalarını. ...Yemen yengeye değil hemen yengeye ... telefonun azizliği.
    Son olarak ''' Beyaz ekmeğe HAYIR ''

Makina nedir ya , makina olursa sevginizi katamazsaniz.

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    İthal muzun fiyatları çok arttı.
    Migros 14.75 idi.
    yerli muz 12 ithal 17 tl ortalama
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    İthal muzun fiyatları çok arttı.
    Migros 14.75 idi.
    Çikita dole muzdan yemeyen ben çok madurum. Bir muz aldım markası ne oldugu belli olmayan muzdan baska garip bir tat vardı. Olmamış olmamış topluyorlar koyuyorlar gemiye ham ham yiyoruz burda

8.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Çikita dole muzdan yemeyen ben çok madurum. Bir muz aldım markası ne oldugu belli olmayan muzdan baska garip bir tat vardı. Olmamış olmamış topluyorlar koyuyorlar gemiye ham ham yiyoruz burda
    https://www.tazemasa.com/muz-ithal-chiquita-kg-28

Çikita nette 19.50tl.
    Eskiden migros, hatta benzeri marketler de satardı.
    Artık normal marketlerde çikita muz yok.
    20tl'den alınmaz da.
    Diğer muzlar dediğiniz gibi genelde tatsız farklı.

Sayfa 316/946 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •