Sayfa 318/1005 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: Viop L

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,304
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hocam siz yoklama kaçağısınız bu ara
    Soğutmayın arayı, bekleriz güzel yorumlarınızı...
    Aslında ben de çalı arkasındayım.
    Sizlerin yazdığı tüm mesajları okumaya gayret ediyorum sn Emre üstadım.
    Forum sizin gibi değerli bilgiler paylaşan arkadaşlar sayesinde faydalı.
    Saygılar hayrlı geceler dostum.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Aslında ben de çalı arkasındayım.
    Sizlerin yazdığı tüm mesajları okumaya gayret ediyorum sn Emre üstadım.
    Forum sizin gibi değerli bilgiler paylaşan arkadaşlar sayesinde faydalı.
    Saygılar hayrlı geceler dostum.
    Teşekkür ederim. Size de hayırlı geceler...saygılar ..

3. Abd yeni bir banka daha nalları dikmiş diyorlar. Pacific west

4. Random bir film izleyeyim dedim Ay'ın Düşüşü - Moonfall filmini seyrettim.

Maymunlar Cehennemi ve benzer bir çok film var, Matirx de aynı. Bir uygarlık rahat etmek için başka bir şey yaratıyor ancak ilerleyen zamanda bu sefer her işi yapan o şey bilinçlenip isyan ediyor, kendini yaratanı yok etmeye çalışıyor.

Bugün haber gördüm yapay zekanın babası Google'dan ayrılmış. Belki benzer gelişmelerden çekindi.

https://www.bbc.com/turkce/articles/ce964717789o

Google'dan ayrılan yapay zekanın 'babası' Hinton'dan uyarı: Sohbet robotları yakında insanlardan daha zeki olabilir
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. ChatGPT yorumu:

>>>>>>>

Bu tür filmlere "insan yapımı zeka isyanı" veya "teknolojik isyan" filmleri denir. Bu tür filmler arasında "Blade Runner", "Ex Machina", "The Terminator", "I, Robot", "Her", "Westworld" ve "Transcendence" gibi filmler bulunmaktadır. Bu filmler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan etik, felsefi ve sosyal sorunları ele alırlar ve izleyicilere insan yapımı zekanın potansiyel tehlikeleri hakkında düşünmeleri için bir fırsat sunarlar.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Random bir film izleyeyim dedim Ay'ın Düşüşü - Moonfall filmini seyrettim.

Maymunlar Cehennemi ve benzer bir çok film var, Matirx de aynı. Bir uygarlık rahat etmek için başka bir şey yaratıyor ancak ilerleyen zamanda bu sefer her işi yapan o şey bilinçlenip isyan ediyor, kendini yaratanı yok etmeye çalışıyor.

Bugün haber gördüm yapay zekanın babası Google'dan ayrılmış. Belki benzer gelişmelerden çekindi.

https://www.bbc.com/turkce/articles/ce964717789o

Google'dan ayrılan yapay zekanın 'babası' Hinton'dan uyarı: Sohbet robotları yakında insanlardan daha zeki olabilir
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Screenshot_1 (176 x 59).jpg

Vadeliler yeşil komşuda pişer biraz da bize düşer.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bugünkü margin call rakamı bilinmiyor hala. Açıklamamış Takasbank. Nasıl iş bu hocam
    Dün aracı kurumdaki danışmanla konuştum, onlar da şaşkın. Birileri terste kaldığı için bildirim yapılmadı sanırım vakit kazansınlar diye.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Abd yeni bir banka daha nalları dikmiş diyorlar. Pacific west
    Aman bize dokunmasınlar zaten dokunamazlar bizde faizler çok yüksek kolay kolay hiç bir banka batmaz.Fed neden sürekli faiz artırıyor diyorsunuz faizler yükselsin bankaların kar marjları artsın bankalar batmasın enflasyon felan hikaye eğer bir ülke bizde bankacılık çok sağlam diyorsa bilinki faizler çok yüksektir.Bankalar yüksek kar eder zararlarını bu şekilde elimine etmiş olurlar.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Sayfa 318/1005 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •