Sayfa 320/1001 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    PPF'ler şuanda çok kötüde değiller, devam edilebilir, ama gelecekleri parlak değil gibi.
    PPF'lerin kendi içlerinde de birbirlerine çok bir üstünlüğü yok.
    O nedenle diyorumki PPF isteyenler kendi bankalarının PPF'leri alsınlar en pratik alım satım onlarda.

Birde siz diyorsunuz ki 25 üzeri olsun, ama günlük olsun, o zaman tek seçenek kalıyor nkolay.
    Meblag fazla guvenemiyorum ustad...garantiyi aradim gpy2 net ne getiriyor mk karsiligi diye
    Acan kiz gpy ne dedi benden ogrendi. Ozel sektorun boyle mallari calistirmasi icin kicindan baska ne ozelligi vardir merak ediyorum. Suratina kapattim.

Bana diyor getirin 32 gun vadeli yapalim 21 vereyim. Dedim ing on 23.5 veriyor.

Hanim efendi birde bilmis

Bana dedi

Mumkun degil yanlis biliyorsunuz. Hatta kalin ingbankin sitesine bakiyorum....aaaa cidden veriyor ama nasil olur...

Delirmemek elde degil

Bu arada myfinans hocam
    Senin isi unuttum zannetme
    Excelde yaptim
    Formule dokulemiyor carpani cok
    Aslinda vaktim olsa cikaririm.
    Excel bilginiz var midir?
    Kisaca anlatayim siz de yaparsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Meblag fazla guvenemiyorum ustad...garantiyi aradim gpy2 net ne getiriyor mk karsiligi diye
    Acan kiz gpy ne dedi benden ogrendi. Ozel sektorun boyle mallari calistirmasi icin kicindan baska ne ozelligi vardir merak ediyorum. Suratina kapattim.

Bana diyor getirin 32 gun vadeli yapalim 21 vereyim. Dedim ing on 23.5 veriyor.

Hanim efendi birde bilmis

Bana dedi

Mumkun degil yanlis biliyorsunuz. Hatta kalin ingbankin sitesine bakiyorum....aaaa cidden veriyor ama nasil olur...

Delirmemek elde degil
    Burdan elde edeceğiniz bilgi ile banka CEO'su olunur, o yüzden bankadakilerin verdiği bilgilere güvenemem.

GPY getirisi tabloda var zaten bakın ordan.

Bence sizin için en iyisi 24 civarına da düşse ING yada Garantinin PPF'leri.
    Hem günlükler, hem 24 üzeri, hemde seri olarak alınıp satılabiliriler.

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu arada myfinans hocam
    Senin isi unuttum zannetme
    Excelde yaptim
    Formule dokulemiyor carpani cok
    Aslinda vaktim olsa cikaririm.
    Excel bilginiz var midir?
    Kisaca anlatayim siz de yaparsiniz...
    Valla excel'i tablo okumakla sınırlı olarak kullanıyorum.
    Zaman sıkıntısı yok, ne zaman biterse buraya da koyarsanız herkes faydalanır.

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu nasil ölü bir baslik canlansaniza

Bir sorum olacak
    Ingden IGL aldik diyelim. Alim satim saatleri hangi aralikta?
    İng üzerinden alınıyor sadece tefasta işlem görmüyor 17ye kadar al sat mümkün hemen hesaba geçiyor saat, gün bekleme yok.

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hepsinin getirisi birbirine yakinken bolme sebebiniz nedir? Riskimi dagittiniz
    Okt getirisi aylık 26 üzeri genelde o yüzden almak istedim İng kullandığım banka ilk onu almıştım fil popüler olunca genelde en iyi ppf getirisi olandı onu da aldım.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Valla excel'i tablo okumakla sınırlı olarak kullanıyorum.
    Zaman sıkıntısı yok, ne zaman biterse buraya da koyarsanız herkes faydalanır.
    Tamamdir ustad. Aslinda hazir ama isyeride. Ordada internet yok. Bir ara evde yapip upload edecegim.

Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    İng üzerinden alınıyor sadece tefasta işlem görmüyor 17ye kadar al sat mümkün hemen hesaba geçiyor saat, gün bekleme yok.
    Bilgi mukemmel tskler

Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Okt getirisi aylık 26 üzeri genelde o yüzden almak istedim İng kullandığım banka ilk onu almıştım fil popüler olunca genelde en iyi ppf getirisi olandı onu da aldım.
    Okt ppf degil sanirim? Hissemidir? Oyak kapandi diye biliyordum

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tamamdir ustad. Aslinda hazir ama isyeride. Ordada internet yok. Bir ara evde yapip upload edecegim.

Bilgi mukemmel tskler

Okt ppf degil sanirim? Hissemidir? Oyak kapandi diye biliyordum
    http://www.oyakportfoy.com/yatirim-f...-araclari-fonu

Sayfa 320/1001 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •