Sayfa 326/1049 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Inanilmaz cansiz bogalar , alin goturun mezbahaneye...Beartrap olası senaryo ben sandalyede kendime bir yer bulayım , sonra oturcak yer kalmıyor
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

c" a' nın oluşmasını bekliyorum bugün..(7537)

2. Bu arada hacmi yüksek ( volume ) tahtalar sabahtan beri mal yediriyor, düşen kanalı şimdiye kadar geçmesi gerekirdi ...
    Bu iki konu beni kıllandırdığı için , beklemeye geçtim hacimli bir breakout gelirse bir kaç üst kademeden tekrar oyuna dalarız , yok düzeltme gelirse Eth 7600 usd civarı uygundur ,

3. Kripto piyasalarda marjlar cok yuksek eksi veya artı yonde.

Bana sanki biraz hisse senetleri borsalarından kripto borsalarına kayış oldu gibime geliyor.

Yani alıp beklemek icin değilde ,gun ici al sat amaclı gecenler oldugunu düşünüyorum .

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, kriptoparaların
    Japon Yeni gibi para birimlerini yakın zamanda tehdit etmelerinin
    muhtemel olmadığını, kripto paraların ödeme aracı olarak değil büyük
    ölçüde spekülatif alım-satım için kullanıldığını söyledi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. bazı coinlerin dolasimdaki sayiları o kadar cok artiyorki adamlar zaten ordan kazaniyor fiyat cikmasa bile. biz de mal gibi bekliyoruz adamlarin malini. max supply i olan ve az sayida uretilen coinleri secmek daha mantikli galiba

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

*ecb/draghı: Ecb blockchaın teknolojisiyle yakından ilgili-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Cehennemden gelen Yılan Formasyonu için alt bandı bekliiyorum , gitti 5 likler de ki W Pattern'i gösterip mallandır dı yine milleti

8. Eth yukarı da GAp var buranın Palası gidip dokunalım bir kaç garibi daha mal sahibi yapalım mutlu olsun derse ki an iti bariyle diyor gibi heheh 852 USd kadar yürüyebilir ,

Sayfa 326/1049 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •