Sayfa 327/1004 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: Viop LIII

1.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    o arkadaşa sorsaydınız , saddam'ın altın çakmağı da onda mıymış
    Ben sadece dinliyorum.

Anladığım büyük oyuncular kendi başına kovboy değil bir şekilde sıkı ilişkileri olan paralı ekipler. Sorsan hepsi bağımsız.

Belki ellerinin altında yönettikleri yerli veya yabancı fonlar da var.

Bugün bir ilan konuldu Bodrum'da bir ev 390 milyon TL diye. Yani yazlığı minimum o seviyede olanların gücünü birleştiren bir yapı da olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,295
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben sadece dinliyorum.

Anladığım büyük oyuncular kendi başına kovboy değil bir şekilde sıkı ilişkileri olan paralı ekipler. Sorsan hepsi bağımsız.

Belki ellerinin altında yönettikleri yerli veya yabancı fonlar da var.

Bugün bir ilan konuldu Bodrum'da bir ev 390 milyon TL diye. Yani yazlığı minimum o seviyede olanların gücünü birleştiren bir yapı da olabilir.
    Tahtaların çoğu örümcek tutmuş.
    Sinek gibi hissediyorum kendimi.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    borsa düzeltme olmadan Yükselmesi zor Borsanın;

% 98 Psikoloji

% 1 Teknik

% 1 Temel

mantığı sizce ne kadar doğru ?
    Borsa
    1. Psikoloji
    2. Strateji
    3. Zamanlama
    4. Para Yönetimi
    5. Temel/Teknik
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4. Bu dünyada prensip olarak param yok, hastayım, işsizim demeyeceksin.

Birine söyledim aradan zaman geçti psikolojisi değişmiş. Millete vebalıyım demenin anlamı yok.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bu dünyada prensip olarak param yok, hastayım, işsizim demeyeceksin.

Birine söyledim aradan zaman geçti psikolojisi değişmiş. Millete vebalıyım demenin anlamı yok.
    daima kuyruğu dik tutacaksın. kuyruğu mabadına sıkıştırırsan, arkadaşların yolsa seni gördü mü karşı kaldırıma geçer karşılaşmamak için.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Sevgili @Bear_Bull, görünen rakamları inanın algılayamadım, endeks değerleri görünse daha iyi olabilirdi, bunca zamandır sadece 1 adet aşağı GAP oluşmuş, görünürde 36 adet yukarı GAP var, kapanmasını beklediğim sonda ki 7 adet GAP bulunmaktadır, diğerleri öncesinde görülmüş boşluklardır, en büyük GAP 118 numaralı olandır, diğerleri ufak boşluklardır,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,651
    ABKA yok sistem görüntüsü atanda yok.

40 a yakın sistemden en iyi getirili 2 tane örnek en iyileri
    içlerinde bu trendde zarar edenlerde olmuş gerçi.

1
    https://img.imgyukle.com/2023/08/11/rekfGh.png

2
    https://img.imgyukle.com/2023/08/11/rekAhj.png

sistemi yazarım, arada bakarım ama kullanamam, stopsuz sistem olmaz stopta bana uymaz.
    ne zaman aktif kullanmaya niyetlensem hep arka arkaya stop olduğu yerden başlıyorum kapatıyorum hemen
    Bear_Bull
    @BearBull26

8. https://www.hisse.net/topluluk/showt...43#post6435643

Zamanında böyle bir şey üfürmüştüm. Şaka maka bu yönde ilerliyor. 5500 de teslim alınan mallar %40'a yakın prim yaptı. Son 9 ayda yaşanan enflasyon, ürünlerdeki fiyat değişimi vs ise bu yüzdeden çok daha fazla. Benim bildiğim borsa farkı kapatır üstüne de kendi marjını koyar, sonrası ne olur bilemem. Non stop olmasa da sene sonu 10000 beklentim baki.

Sayfa 327/1004 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •