Sayfa 329/1027 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by paradox Yazıyı Oku
    dostum, faiz sebep enflasyon sonuçtur diyen zevzek bir zihniyet eğer kibirinden vazgeçmez ise ( atalarımız huylu huyundan vazgeçmez demiş ) her türlü seviyeler görülür. seçimden sonrasını görmek lazım. bol kazançlar
    Dostum yok öyle bi dünya para bu.. 3,60 tan kaldırdılar cari açık, dış borç, afrin, enflasyon, abd ilişkileri, seçim derken yığdılar doları... Seçimden sonrasını bekliyor herkes birşey olacağı yok olaylar fiyatların içinde.. Sana 4,90 hedef demiştim biliyorsun.. İngilteredeki fon yönetici arkadaşımın cümlesi " 4,90/4,70 short pozisyonlar... 4, 10 altı long a dönebilir" yok artık neye göre dedim "bir ay önce ile değişen birşey yok olumsuz... Olumlu gelişmeler mümkün" dedi. Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

2.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Habertürk de Nagehan aşşalığı var gücü ile İNCE'ye yükleniyor.
    Helal olsun hala edebini adabini bozmadı adam.
    Kadın müsveddesi az önce resmen "sürekli Erdoğan'ın diplomasını sorarak ona tepeden bakıyorsunuz asagiliyorsunuz" dedi ya..
    Allah'ım nolur bunlar bir kabus olsun.

Son bir senedir ilk kez TV ye baktım belki de ondan bu şaşkınlığım..
    Cumhurbaşkanlığı seçim şartlarından biri de Yüksek Öğretim Mezunu olmaktır. Eğer iddia edildiği gibi Sn Erdoğan ın Diploması yoksa Cumhurbaşkanlığı meşru değildir. Yıllardır bu Diploma muhabbeti konuşuluyor ve Erdoğan bir gün çıkarıp ta Diplomasını gösterip bu tartışmalara son vermedi. Acaba gerçekten de diploması yok mu? Şahsen Cumhurbaşkanı olsaydım ve böyle bir iddia ortaya atılsaydı Diplomamı Kapı gibi gösterip bu tartışmalara o an noktayı koyardım.

3.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanlığı seçim şartlarından biri de Yüksek Öğretim Mezunu olmaktır. Eğer iddia edildiği gibi Sn Erdoğan ın Diploması yoksa Cumhurbaşkanlığı meşru değildir. Yıllardır bu Diploma muhabbeti konuşuluyor ve Erdoğan bir gün çıkarıp ta Diplomasını gösterip bu tartışmalara son vermedi. Acaba gerçekten de diploması yok mu? Şahsen Cumhurbaşkanı olsaydım ve böyle bir iddia ortaya atılsaydı Diplomamı Kapı gibi gösterip bu tartışmalara o an noktayı koyardım.

niye noktayı koymuyor zannediyorsunuz, hatta üniversiteye direktif verdi çıkarın ortaya diye, yersen..
    diplomasının olmaması hukukta yok hükmünde diye kesin hükümsüzlük durumunu ortaya koyuyor
    yani imzaladığı khk, kanunlardan tutun da rusaya ile s-400 anlaşması bile geçersiz hale geliyor
    yaşanabilecek rezalet ve kaosu düşenebiliyor musunuz, bence en korkulan senaryo bu..!!

4. Diploma miploma yok harbiden yok olsa çıkarır onun seçimi kaybetmemek için ne var ne yok deniyorlar kaybederlerse 16 yıldaki bütün gayriresmi işler açığa çıkacak sınavlar ihaleler atamalar vs.vs.

5. Adana'lı borsacılar topiği açılmıştır, kimler Adana'lı görelim bakalım.

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=2536
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dostum yok öyle bi dünya para bu.. 3,60 tan kaldırdılar cari açık, dış borç, afrin, enflasyon, abd ilişkileri, seçim derken yığdılar doları... Seçimden sonrasını bekliyor herkes birşey olacağı yok olaylar fiyatların içinde.. Sana 4,90 hedef demiştim biliyorsun.. İngilteredeki fon yönetici arkadaşımın cümlesi " 4,90/4,70 short pozisyonlar... 4, 10 altı long a dönebilir" yok artık neye göre dedim "bir ay önce ile değişen birşey yok olumsuz... Olumlu gelişmeler mümkün" dedi. Bol kazançlar
    seçim sonucu olarak hiçbir şey değişmeyecek ise yani aynı kişiler devam edecek ise yeni zirveler her zaman mümkün olacaktır. dolsa nolur dolmasa nolur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Günaydın...

Sabah sabah bir video...

https://www.facebook.com/halkinsozcu...6642679295375/

Sayfa 329/1027 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon