Sayfa 33/975 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 7796 madde; 257 - 264 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. saolun arkadaslar hepimiz para kazanmak icin burdayız bende gelecegi oldugu icn hedefdeyim galip ozturkle kıyaslarsanız o adam tam spek hicde sevmem hisselerindede işim olmaz 1kazandırır 5kaybetirir beter olsun pislik

2.  Alıntı Originally Posted by robert Yazıyı Oku
    saolun arkadaslar hepimiz para kazanmak icin burdayız bende gelecegi oldugu icn hedefdeyim galip ozturkle kıyaslarsanız o adam tam spek hicde sevmem hisselerindede işim olmaz 1kazandırır 5kaybetirir beter olsun pislik

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

Alıntı Originally Posted by robert Yazıyı Oku
    saolun arkadaslar hepimiz para kazanmak icin burdayız bende gelecegi oldugu icn hedefdeyim galip ozturkle kıyaslarsanız o adam tam spek hicde sevmem hisselerindede işim olmaz 1kazandırır 5kaybetirir beter olsun pislik

spekler olmasa hıçbir hisseden para kazanamazsın

galip türü adamları bende sevmem ama bazen ipnelere karşı işe yarıyorlar

borsada hısse seçerken çok dıkkkatli olunmalı

birkaç yıl önce taş gibi olan birçok hısse özsermayesini sıfırlama yolunda

temel analız bu yüzden çok önem taşıyor

aldığın hissenin özsermayesi artıyormu azalıyormu buna bakacaksın ytd

5.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    Dayı tekniği boş ver bunda teknik işlemez bunda sadece temele bakıyorum. Tekniğe bir kaç kere baktım iş yok. Sadece zamanı gelince aa fincan kulp formasyonu deriz

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Dayı tekniği boş ver bunda teknik işlemez bunda sadece temele bakıyorum. Tekniğe bir kaç kere baktım iş yok. Sadece zamanı gelince aa fincan kulp formasyonu deriz

son ayların grafiğini attım sadece

ağa hısseyi düşürürken yaptığı tekniğe bakarsan müthiş teknikçi nakış nakış işlemiş

7. Herkese mutlu,sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

bdayım

herkes küsmüş demekki

Sayfa 33/975 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •