Sayfa 33/315 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 2518 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by esnaider Yazıyı Oku
    Hocam derinlik izledim bugün. 20 20.10 arası kim ne alış girdiyse direkt verdiler. 10 bin lotu yazdığım saniye verdiler elime. 40 bin alış giriyor anında tek parti 40 bin bırakıyor. Ben de anlamadjm6

ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok temiz çalışıyor, kademeleri izlerken sinir etse de çok saygı duyuyorum hareketlere.

2. Ben 2. Çeyrek ziyadeki oda iyi bekleniyor BIST bu modda giderse 3.ve 4.ceyrekte tahminlerin çok üzerinde kar getirebilir.Malum işlem hacmi 125/150 milyar aralığına oturdu.Bu işlemden hem komisyon hem kredi faizi kazanıyor.Diger aracilikmis halka arzmis gurup karlariymis,bilanço artilariymis bonusu olsun.Ama yine diyorumki nasıl tutuyorlar yada neden görmüyorlar bu potansiyeli.Hareketlense mevcudada ilave düşünüyorum da herhalde bilançosu bekliyor.Hayirlisi.
     Alıntı Originally Posted by CreedWar Yazıyı Oku
    2ç-2022 bilanço geçen yıl ne zaman gelmişti ? 2ç-2023 açıklanma tarihi belli oldu mu ? 2ç-2023 için 1600 beklentim var.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Son dönemde kayda değer bir yükseliş yaşandı, bu tür yükselişler sonrası belli bir seviyeden sonra bir düzeltme ve sindirme süreci yaşanması normaldir. Sürekli yükseliş beklemek doğru değil (operasyon yapılan hisseler istisna) bir süre mevcut 20'li fiyatlara alışması ve sindirmesi zaman alabilir. Piyasa miyop olduğu için tabiri yerindeyse yumurta kapıya dayanmadan ilerisini çok düşünmez ve göremez (tahta yapıcıların bir planı mutlaka vardır) o yüzden şirketin şu an işlem hacimlerine bakıp ne kadar para kazandığını dikkate almaz bir süre dinlenme ve güç toplama süreci sonrasında (tahta yapıcıları bilir) daha güçlü gelecek 3.çeyrek bilançolara doğru yeni bir yukarı ivme görebiliriz. Kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın buna göre pozisyon olmak istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Bol kazançlar.

4. Bugün ben biraz hacime katkıda bulundum 19.96 20.10 ....
     Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Çok temiz çalışıyor, kademeleri izlerken sinir etse de çok saygı duyuyorum hareketlere.
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

5. üvey evlat muamelesi görüyoruz.. Ama nereye kadar. Gün gelir devran döner ..

6.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Bugün ben biraz hacime katkıda bulundum 19.96 20.10 ....

Trade edene saygım büyük. Saygılar.

7. Tskler Ortağim.
    Ana lotlarıma dokunmadan extradan aldıklarımla trade yapıyorum.
    Demirbaşlar 0 maliyetle.. Evladiyelik insallah.
     Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Trade edene saygım büyük. Saygılar.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

8. Çok ağır kaşınıyor bu tahtacı

Sayfa 33/315 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •